Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Bartíková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Šťastná Michaela
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.66 h Kladno 11.01.2018
60 m 09.83 Beroun 02.09.2016
60 m 09.06 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 22.30 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 21.90 Beroun 15.06.2018
200 m 31.38 h Praha - Strahov 11.01.2020
800 m 3:21.20 Slaný 14.05.2017
50 m překážek (0.76/7.70) 10.3 h Kladno 17.01.2017
50 m překážek (0.76/8.20) 09.00 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.70 h Praha-Strahov 20.02.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.17 Kladno 21.05.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.97 h Praha - Strahov 26.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.39 Kladno 14.06.2019
200 m překážek (0.76) 37.34 Kladno 27.04.2018
skok vysoký 1.15 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 3.95 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 4.09 Kladno 14.06.2019
vrh koulí 2kg 06.30 Beroun 02.09.2016
vrh koulí 3kg 08.22 h Kladno 10.01.2019
hod diskem 0,75kg 17.44 Kladno 14.06.2019
hod kriketovým míčkem 25.08 Slaný 14.05.2017
pohár rozhlasu 0647 Kladno 24.05.2017
Přespolní běh 0:15:26 Kladno 14.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.6 h Kladno 17.01.2017
60 m 09.28 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 09.15 Kladno 02.06.2017
150 m 23.29 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 22.71 Kladno 17.06.2017
800 m 3:21.20 Slaný 14.05.2017
50 m překážek (0.76/7.70) 10.3 h Kladno 17.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.17 Kladno 21.05.2017
skok daleký 3.62 h Kladno 17.01.2017
skok daleký 3.53 Slaný 14.05.2017
hod kriketovým míčkem 25.08 Slaný 14.05.2017
pohár rozhlasu 0647 Kladno 24.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 6 Beroun 12.49
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R2 2 Beroun 09.65
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Beroun 12.61
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 60 m/Žkm/F 7 Kladno 09.04
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting skok daleký/Žkm 7 Kladno 3.50
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 150 m/Žkm/B2 3 Kladno 22.71
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R3 3 Kladno 09.15
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Kladno 11.86
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) pohár rozhlasu/Žkm 25 Kladno 0647
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) 60 m/Žkm/B1 4 Kladno 09.18
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B3 5 Kladno 22.75
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 5 Kladno 12.17
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 26 Slaný 1462
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 11 Slaný 11.88
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 29 Slaný 25.08
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm 25 Slaný 09.32
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 33= Slaný 3.53
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji (ŠSK Slaný a A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm 38 Slaný 3:21.20
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm Stará Boleslav 23.08
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4 Stará Boleslav 11.97
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/R3 2 Praha - Strahov 09.28
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B9 3 Praha - Strahov 23.29
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Praha - Strahov DQ
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B3 2 Kladno 07.6
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 1 Kladno 10.3
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 7 Kladno 3.62