Karta atleta

Export do excelu
  • Malátová Magdaléna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Veronika Kárníková
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.11 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
60 m 08.64 h Praha - Stromovka 01.02.2020
150 m 21.45 Praha - Děkanka 10.06.2018
150 m 21.09 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 28.26 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 46.15 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 45.77 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:53.99 Praha - Juliska 18.05.2017
800 m 2:47.26 Praha - Kotlářka 07.06.2017
800 m 2:49.14 h Praha - Strahov 27.01.2018
60 m překážek 11.79 Praha - Eden 21.09.2017
60 m překážek 12.90 h Praha - Stromovka 19.02.2017
100 m překážek 21.0 Praha-Stromovka 16.05.2018
hod diskem 0,75kg 10.39 Praha-Vinohrady 02.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.52 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 2kg 08.50 Praha-Jeseniova 07.09.2017
vrh koulí 3kg 08.60 Praha - Přátelství 19.06.2019
skok daleký 3.80 Praha - Stromovka 01.06.2017
skok daleký 3.74 h Praha - Stromovka 09.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 h Praha - Stromovka 01.02.2020
150 m 21.09 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 28.26 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 45.77 h Praha - Strahov 17.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B3 4 Praha - Eden 11.79
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 22 Praha - Eden 29.52
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Žkm/B2 1 Praha - Přátelství 12.00
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) kriket/Žkm 18 Praha - Přátelství 24.24
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm Praha-Jeseniova 08.50
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B2 3 Praha-Jeseniova 2:00.26
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B3 2 Praha - Eden 21.66
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 8 Praha - Eden 08.00
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 800 m/Žkm/B2 3 Praha - Kotlářka 2:47.26
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 1 Praha - Stromovka 12.53
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm/F 8 Praha - Stromovka 3.80
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 600 m/Žkm/B2 6 Praha - Juliska 1:53.99
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) kriket/Žkm 11 Praha - Juliska 27.33
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B4 3 Praha - Stromovka 12.90
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B10 8 Praha - Stromovka 09.81
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B12 3 Praha - Stromovka 54.0
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B18 5 Praha - Stromovka 23.17
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B7 7 Praha - Stromovka 09.48