Karta atleta

Export do excelu
  • Hůlová Nicole
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Hana Větrovcová
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.91 h Kladno 11.01.2018
60 m 08.35 Kladno 27.04.2018
60 m 08.50 h Praha - Strahov 18.02.2017
100 m 14.10 Turnov 24.08.2019
150 m 20.79 Kladno 27.04.2018
150 m 20.56 h Praha-Strahov 14.01.2018
200 m 29.27 Turnov 24.08.2019
200 m 27.83 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 45.52 Třebíč 15.09.2018
300 m 45.29 h Praha - Strahov 10.02.2018
600 m 1:49.27 Stará Boleslav 21.06.2017
800 m 2:35.80 Opava 01.10.2016
800 m 2:40.26 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
50 m překážek 08.00 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek 10.37 Beroun 30.09.2017
60 m překážek 09.61 h Praha - Strahov 13.01.2019
100 m překážek 15.71 Pardubice 14.09.2019
200 m překážek 31.22 Kladno 12.05.2019
pohár rozhlasu 1769 Kladno 14.05.2019
pětiboj 2525 Kladno 21.09.2017
čtyřboj 0000 Slaný 19.09.2018
hod kriketovým míčkem 41.34 Stará Boleslav 21.06.2017
vrh koulí 3kg 07.33 Nymburk 22.04.2018
skok daleký 4.67 Kladno 28.04.2019
skok daleký 4.78 h Praha - Strahov 13.01.2019
trojskok 10.05 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok vysoký 1.40 Kladno 25.04.2017
skok vysoký 1.45 h Kladno 11.01.2018
Přespolní běh 0:12:48 Kladno 14.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.83 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m překážek 09.86 h Praha - Strahov 11.01.2020
trojskok 10.05 h Praha - Strahov 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B2 4 Jablonec nad Nisou 2:36.18
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žkm/B7 1 Beroun 47.23
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m př./Žkm/B1 2 Beroun 10.37
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B2 2 Vlašim 21.03
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm Kladno 2525
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žkm Kladno 10.65
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm Kladno 4.39
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm Kladno 08.67
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žkm Kladno 40.53
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm Kladno 2:45.32
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B2 Kladno DNP
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/B 8 Kladno 2:40.39
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R7 4 Beroun 08.78
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FA Beroun 08.75
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m př./Žkm/B1 2 Beroun 10.44
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) výška/Žkm/Kb 9 Brno 1.35
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 600 m/Žkm/B2 3 Stará Boleslav 1:49.27
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kriket/Žkm/F Stará Boleslav 41.34
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 60 m/Žkm/F Kladno 08.54
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting dálka/Žkm Kladno 4.10
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 150 m/Žkm/B1 3 Kladno 20.82
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) výška/Žkm Kladno 1.36
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 10 Kladno 4.27
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) poharR/Žkm 6 Kladno 1194
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) 60 m/Žkm/B2 2 Kladno 08.53
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) výška/Žkm 2= Kladno 1.39
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R1 4 Kladno 08.49
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/F 4 Kladno 08.50
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) výška/Žkm 7= Kladno 1.33
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B6 1 Stará Boleslav 08.71
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm Stará Boleslav 10.62
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) poharR/Žkm Kladno 0000
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) poharR/Žkm Kladno 1185
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) 60 m/Žkm Kladno 08.60
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) výška/Žkm Kladno 1.40
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/R16 1 Praha - Strahov 08.50
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/FA 4 Praha - Strahov 08.56
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 800 m/Žkm/B1 Praha - Strahov DNS
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m př./Žkm/B1 4 Praha - Strahov 10.19
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) výška/Žkm Praha - Strahov 1.45
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B3 1 Kladno 07.2
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m př./Žkm/B5 1 Kladno 08.9
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm Kladno 4.20