Karta atleta

Export do excelu
  • Ledvinková Karolína
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér Zdeněk Talácko
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.82 Praha-Mazurská 21.9.2017
60 m 10.40 h Praha-Stromovka 13.1.2016
150 m 23.47 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
150 m 25.65 h Praha-Stromovka 13.1.2016
600 m 2:15.23 Praha-Juliska 12.5.2016
60 m překážek 13.19 Praha - Radotín 20.6.2017
pohár rozhlasu 0780 Stadion Přátelství 10.5.2019
hod diskem 0,75kg 20.00 Praha - Přátelství 19.6.2019
hod kladivem 3kg 16.16 Praha - Děkanka 21.5.2019
hod kriketovým míčkem 28.18 Praha - Radotín 7.10.2017
vrh koulí 2kg 08.09 Praha - Jeseniova 18.5.2017
vrh koulí 3kg 08.79 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok daleký 3.83 Praha - Radotín 7.10.2017
skok vysoký 1.15 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
Přespolní běh 5:15.0 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.56 Stadion Přátelství 10.5.2019
pohár rozhlasu 0780 Stadion Přátelství 10.5.2019
hod diskem 0,75kg 20.00 Praha - Přátelství 19.6.2019
hod kladivem 3kg 16.16 Praha - Děkanka 21.5.2019
vrh koulí 3kg 08.79 Praha - Přátelství 19.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Radotínský trojboj (Atletika SC Radotín) 60 m/Žkm/B1 3 Praha - Radotín 09.91
07.10.2017 Radotínský trojboj (Atletika SC Radotín) dálka/Žkm 6 Praha - Radotín 3.83
07.10.2017 Radotínský trojboj (Atletika SC Radotín) kriket/Žkm 7 Praha - Radotín 28.18
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žkm/B2 5 Praha-Mazurská 09.82
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) koule 2kg/Žkm/F 11 Praha-Mazurská 07.75
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 14 Praha - Jeseniova 07.39
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žkm 17 Praha - Jeseniova 25.88
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m př./Žkm/B4 4 Praha - Radotín 13.19
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) dálka/Žkm/F 9 Praha - Radotín 3.70
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) koule 2kg/Žkm/F 17 Praha - Kotlářka 07.60
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B4 5 Praha - Podvinný mlýn 09.96
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm/F 18= Praha - Podvinný mlýn 1.15
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B1 4 Praha - Jeseniova 24.56
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm 7 Praha - Jeseniova 08.09
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 63 Praha - Vítkov 5:15.0