Karta atleta

Export do excelu
  • Anita Gorani
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: Olejníčková Monika
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m 09.05 Brno 21.04.2018
150 m 22.02 Vyškov 12.05.2018
300 m 49.07 Blansko 02.06.2016
600 m 2:12.07 Brno 08.09.2015
600 m 2:18.9 h Brno 15.01.2016
800 m 3:04.89 Brno 07.05.2015
skok vysoký 1.30 Brno 26.05.2016
skok vysoký 1.33 h Brno 21.12.2016
skok daleký 4.70 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 4.57 Břeclav 27.05.2018
vrh koulí 2kg 10.46 h Ostrava 16.12.2016
vrh koulí 2kg 10.67 Brno 22.04.2017
vrh koulí 3kg 08.41 h Ostrava 20.02.2018
vrh koulí 3kg 08.64 Brno - ZŠ Laštůvkova 07.05.2019
hod oštěpem 400g 10.64 Blansko 08.06.2017
hod kriketovým míčkem 36.45 Brno 06.09.2016
pohár rozhlasu 1249 Brno - ZŠ Laštůvkova 07.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.32 h Brno 08.02.2017
skok vysoký 1.29 Brno 04.05.2017
skok daleký 4.13 Hranice 01.10.2017
skok daleký 4.70 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 2kg 10.19 h Ostrava 11.02.2017
vrh koulí 2kg 10.67 Brno 22.04.2017
vrh koulí 3kg 07.93 Znojmo 04.06.2017
hod oštěpem 400g 10.64 Blansko 08.06.2017
hod kriketovým míčkem 31.10 Brno 04.05.2017
pohár rozhlasu 1124 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie III 09.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R6 3 Ostrava - Vítkovice 08.98
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 6 Ostrava - Vítkovice 4.70
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava - Vítkovice DNS
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok daleký/Žkm/F 21 Hranice 4.13
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Hranice 08.96
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Olomouc 09.93
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) skok daleký/Žkm/F 12 Znojmo 3.88
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) vrh koulí 2kg/Žkm/F Znojmo 09.64
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/KF 21 Brno 4.13
07.09.2017 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žkm/F 14 Brno 3.80
07.09.2017 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 2kg/Žkm/F Brno 08.70
08.06.2017 3.kolo soutěže KP družstev mladšího žactva (ASK Blansko) skok vysoký/Žkm 10= Blansko 1.28
08.06.2017 3.kolo soutěže KP družstev mladšího žactva (ASK Blansko) hod oštěpem 400g/Žkm 13 Blansko 10.64
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 14 Znojmo 07.93
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) pohár rozhlasu/Žkm 13 Brno-město 0865
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) skok daleký/Žkm 8 Brno-město 3.96
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Brno-město 29.28
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žkm 20 Břeclav 3.88
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 2kg/Žkm Břeclav 09.95
11.05.2017 2. kolo družstev mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žkm/F 8 Brno – Královo Pole 4.12
11.05.2017 2. kolo družstev mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) vrh koulí 2kg/Žkm/F Brno – Královo Pole 10.33
09.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město (ZŠ Laštůvka, Miroslav Dlapa, 777 856 956, dlapa@zslastuvkova.cz) pohár rozhlasu/Žkm Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie III 1124
09.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město (ZŠ Laštůvka, Miroslav Dlapa, 777 856 956, dlapa@zslastuvkova.cz) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie III 30.00
09.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město (ZŠ Laštůvka, Miroslav Dlapa, 777 856 956, dlapa@zslastuvkova.cz) skok daleký/Žkm Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie III 4.35
04.05.2017 1.kolo soutěže družstev mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba Spor) skok vysoký/Žkm/F 10 Brno 1.29
04.05.2017 1.kolo soutěže družstev mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba Spor) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10 Brno 31.10
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žkm 8 Brno 4.10
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 2kg/Žkm Brno 10.67
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F1 8 Ostrava 4.15
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava 10.19
08.02.2017 Brněnská laťka (JAC Brno, Čiba sport athletic) skok vysoký/Žkm 7 Brno 1.32
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 16 Ostrava 3.91
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Ostrava 08.81
13.01.2017 Halové klubovní přebory mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žkm 4 Brno 4.11
13.01.2017 Halové klubovní přebory mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm 7 Brno 09.40
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 10 Ostrava 3.96
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava 09.60
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R4 4 Ostrava 09.16