Karta atleta

Export do excelu
  • Ema Tlacháčová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Mejtská Petra
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.91 h Kladno 11.01.2018
60 m 09.49 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 09.63 Slaný 24.05.2019
150 m 25.39 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 23.60 Beroun 15.06.2018
300 m 57.74 Kladno 02.06.2017
800 m 3:36.20 Kladno 21.09.2017
50 m překážek (0.76/7.70) 13.1 h Kladno 17.01.2017
50 m překážek (0.76/8.20) 10.41 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.44 Kladno 21.09.2017
skok vysoký 1.20 Stará Boleslav 21.06.2017
skok vysoký 1.25 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 2.10 Kladno 21.09.2017
skok daleký 3.89 h Kladno 31.01.2019
hod kriketovým míčkem 16.13 Kladno 21.09.2017
pětiboj 0605 Kladno 21.09.2017
Přespolní běh 09:28 Kladno-Sletiště 01.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.6 h Kladno 17.01.2017
60 m 10.27 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 10.10 Kladno 21.05.2017
150 m 25.39 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 24.77 Kladno 21.05.2017
300 m 57.74 Kladno 02.06.2017
800 m 3:36.20 Kladno 21.09.2017
50 m překážek (0.76/7.70) 13.1 h Kladno 17.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.44 Kladno 21.09.2017
skok vysoký 1.20 Stará Boleslav 21.06.2017
skok daleký 2.80 h Kladno 17.01.2017
skok daleký 2.10 Kladno 21.09.2017
hod kriketovým míčkem 16.13 Kladno 21.09.2017
pětiboj 0605 Kladno 21.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 17 Kladno 0605
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 16 Kladno 14.44
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 17 Kladno 2.10
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm 12 Kladno 10.12
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Kladno 16.13
21.09.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm 14 Kladno 3:36.20
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B8 2 Stará Boleslav 24.34
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 12= Stará Boleslav 1.20
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B8 5 Kladno 57.74
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 19 Kladno 1.10
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R10 4 Kladno 10.10
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B6 5 Kladno 24.77
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm 4 Stará Boleslav 25.65
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B3 5 Stará Boleslav 09.99
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/R8 6 Praha - Strahov 10.27
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B18 3 Praha - Strahov 25.39
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B3 3 Kladno 08.6
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Kladno 13.1
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 16 Kladno 2.80