Karta atleta

Export do excelu
  • Daniela Bártová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Lindovský Vladimír
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 Brno 26.06.2017
60 m 08.22 h Ostrava 21.01.2018
150 m 20.28 Opava 11.05.2017
150 m 19.84 h Ostrava 21.01.2018
800 m 3:27.08 Ostrava - Poruba 23.04.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.39 Ostrava - Poruba 23.04.2016
skok daleký 3.50 h Ostrava 17.01.2016
skok daleký 3.93 Bielsko - Biala 18.06.2016
vrh koulí 2kg 12.87 Frýdek-Místek 13.06.2017
vrh koulí 2kg 12.22 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 11.20 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 3kg 11.75 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
hod diskem 0,75kg 30.54 Frýdek-Místek 25.09.2019
hod kladivem 3kg 46.56 Kolín 20.09.2019
hod kriketovým míčkem 23.26 Frýdek-Místek 01.10.2015
pohár rozhlasu 2216 Opava 29.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 Brno 26.06.2017
60 m 08.32 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 21.33 h Ostrava 08.01.2017
150 m 20.28 Opava 11.05.2017
vrh koulí 2kg 12.87 Frýdek-Místek 13.06.2017
vrh koulí 2kg 12.22 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 09.87 Bielsko-Biala 17.06.2017
pohár rozhlasu 1553 Kladno 06.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R1 5 Ostrava - Vítkovice 08.32
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/F 7 Ostrava - Vítkovice 08.37
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 12.22
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Martinov 10.90
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B1 4 Ostrava - Vítkovice 08.46
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B1 4 Ostrava - Vítkovice 20.63
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 11.55
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žkm/R1 4 Hranice 08.61
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žkm/FA Hranice 08.54
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Hranice 11.70
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Ostrava - Vítkovice 08.49
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava - Vítkovice 11.80
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava 11.93
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B1 Ostrava DNS
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R1 4 Brno 08.52
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/FB Brno 08.56
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/R3 3 Brno 20.94
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/FB 6 Brno 20.72
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žkm/F 4 Brno 08.29
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žkm/R03 3 Brno 08.02
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žkm/S02 3 Brno 08.10
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors 60 m/Žkm/B2 1 Bielsko-Biala 08.38
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors vrh koulí 3kg/Žky Bielsko-Biala 09.87
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B1 1 Frýdek-Místek 08.33
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) vrh koulí 2kg/Žkm Frýdek-Místek 12.87
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) pohár rozhlasu/Žkm 5 Kladno 1553
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 60 m/Žkm/B1 2 Kladno 08.32
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B9 1 Třinec 08.35
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 2kg/Žkm/F Třinec 11.77
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) 60 m/Žkm/B1 2 Opava 08.42
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) pohár rozhlasu/Žkm 28 Opava 0723
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) pohár rozhlasu/Žkm Ostrava-město 0640
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) 60 m/Žkm/F2 Ostrava-město 08.72
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B1 1 Opava 08.31
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B1 1 Opava 20.28
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) vrh koulí 2kg/Žkm/F Opava 11.52
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B4 1 Frýdek-Místek 08.37
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 60 m/Žkm/B1 3 Bratislava 08.46
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva vrh koulí 2kg/Žkm Bratislava 11.25
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava 10.59
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R1 3 Ostrava 08.59
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava 10.85
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/F Ostrava DNS
25.01.2017 3. meziokresní přebory přípravek a žactva na 60m (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Opava 08.55
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R1 1 Ostrava 08.50
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B1 2 Ostrava 21.33
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ostrava 09.98
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/F Ostrava 08.57