Karta atleta

Export do excelu
  • Válková Nikola
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Fiala Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.01 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
60 m 09.08 h Ostrava 21.01.2018
150 m 22.35 Brno 11.09.2017
150 m 22.12 h Ostrava 21.01.2018
300 m 52.19 Znojmo 02.10.2016
300 m 49.16 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:46.34 Frýdek-Místek 01.05.2017
60 m překážek 12.99 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pohár rozhlasu 0429 Kladno 06.06.2017
pětiboj 1814 Ostrava - Poruba 24.06.2017
čtyřboj 1711 Opava 26.09.2018
hod kladivem 3kg 13.95 Frýdek-Místek 19.06.2018
hod oštěpem 500g 19.22 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
hod kriketovým míčkem 30.75 Ostrava - Poruba 24.06.2017
vrh koulí 2kg 07.92 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
vrh koulí 3kg 08.40 Frýdek-Místek 16.05.2018
vrh koulí 3kg 08.04 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
skok daleký 3.72 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
skok vysoký 1.34 Opava 26.09.2018
skok vysoký 1.34 h Ostrava 11.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) výška/Žkm/F 13 Ostrava - Vítkovice 1.16
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) koule 2kg/Žkm/F 10 Ostrava - Vítkovice 07.92
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/R9 3 Brno 22.35
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) výška/Žkm/FB 9 Brno 1.28
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B2 3 Ostrava - Poruba 09.08
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B2 2 Ostrava - Poruba 2:51.03
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žkm/B3 1 Ostrava - Poruba 12.99
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žkm 4 Ostrava - Poruba 4.03
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žkm Ostrava - Poruba 30.75
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm 4 Ostrava - Poruba 1814
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žkm 46 Kladno 0429
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) výška/Žkm 7 Kladno 1.32
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B6 2 Třinec 21.72
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm/F Třinec DNS
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) výška/Žkm/F 9= Třinec 1.25
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) poharR/Žkm 42 Opava 0369
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) výška/Žkm 14 Opava 1.26
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) poharR/Žkm Ostrava-město 0409
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) 600 m/Žkm Ostrava-město DNS
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) výška/Žkm Ostrava-město 1.30
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) výška/Žkm/F 4= Opava 1.30
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm/F 16 Opava 06.63
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B5 1 Frýdek-Místek 08.96
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm/B2 2 Frýdek-Místek 2:46.34
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva výška/Žkm 9 Bratislava 1.27
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) výška/Žkm/F 7 Ostrava 1.34
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) koule 2kg/Žkm/F Ostrava DNS
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R2 7 Ostrava 09.24
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B5 5 Ostrava 23.40
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žkm 13 Ostrava 1.29
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žkm/F Ostrava
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žky/F 26= Ostrava 1.29
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R5 4 Ostrava 09.15
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B3 4 Ostrava 22.54