Karta atleta

Export do excelu
  • Nina Petrová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Fiala Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.67 Opava 26.09.2018
60 m 08.40 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m 13.61 Bialsko-Biala 08.06.2019
150 m 20.92 Znojmo 26.05.2019
150 m 20.68 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
200 m 28.23 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
200 m 29.65 Ostrava 01.06.2020
300 m 47.17 Bielsko-Biala 17.06.2017
300 m 47.80 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
400 m 72.27 Ostrava - Poruba 29.05.2020
600 m 2:03.46 Bielsko-Biala 16.06.2018
800 m 2:53.43 h Ostrava 11.02.2017
800 m 2:56.84 Ostrava - Poruba 24.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.38 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.56 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.31 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.33 Třinec 12.05.2018
200 m překážek (0.76) 37.47 Frýdek-Místek 19.06.2018
skok vysoký 1.13 h Ostrava 11.02.2017
skok vysoký 1.28 Brno 12.09.2018
skok daleký 4.72 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
skok daleký 4.75 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
vrh koulí 3kg 06.33 Třinec 11.05.2019
hod oštěpem 500g 17.62 Třinec 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 32.50 Ostrava - Poruba 16.09.2017
pětiboj 1989 Ostrava - Poruba 24.06.2017
sedmiboj [Zky] 2564 Třinec 11.05.2019
sprintérský trojboj 1729 Ostrava 01.06.2020
chůze dráha 2000 m 14:19.31 Ostrava - Poruba 29.05.2018
chůze dráha 3000 m 21:06.50 Třinec 04.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.02 h Opava 25.01.2017
60 m 08.92 Třinec 07.05.2017
150 m 21.76 Brno 12.09.2017
300 m 50.15 h Ostrava 08.01.2017
300 m 47.17 Bielsko-Biala 17.06.2017
800 m 2:53.43 h Ostrava 11.02.2017
800 m 2:56.84 Ostrava - Poruba 24.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.38 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.56 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.13 h Ostrava 11.02.2017
skok vysoký 1.18 Brno 12.09.2017
skok daleký 4.01 Hranice 01.10.2017
skok daleký 4.47 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod kriketovým míčkem 32.50 Ostrava - Poruba 16.09.2017
pětiboj 1989 Ostrava - Poruba 24.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R4 5 Ostrava - Vítkovice 11.56
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 14 Ostrava - Vítkovice 4.47
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B3 Ostrava - Vítkovice DNS
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F 13 Ostrava - Vítkovice 4.26
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 300 m/Žkm/F3 6 Hranice 49.74
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok daleký/Žkm/F 27 Hranice 4.01
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Ostrava - Vítkovice 11.38
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F 6 Ostrava - Vítkovice 4.20
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm Ostrava - Poruba 09.31
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Ostrava - Poruba 12.21
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm Ostrava - Poruba 3:12.98
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm Ostrava - Poruba 3.72
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Ostrava - Poruba 32.50
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm Ostrava - Poruba 1609
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B2 2 Ostrava 08.92
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 10 Ostrava 4.03
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R8 4 Brno 09.03
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 150 m/Žkm/R16 1 Brno 21.76
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok vysoký/Žkm/FB 23= Brno 1.18
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/KF 24 Brno 4.08
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Ostrava - Poruba 08.83
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B2 4 Ostrava - Poruba 2:56.84
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Ostrava - Poruba 11.55
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm 7 Ostrava - Poruba 3.97
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Ostrava - Poruba 29.80
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm Ostrava - Poruba 1989
22.06.2017 Čokoládová tretra Ostrava (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B02 13 Ostrava 3:06.55
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors 300 m/Žkm/B4 2 Bielsko-Biala 47.17
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B3 2 Frýdek-Místek 08.80
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 12 Frýdek-Místek 4.09
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) skok daleký/Žkm 13 Kladno 4.21
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B1 2 Třinec 47.74
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 12 Třinec 4.18
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) skok daleký/Žkm 8 Opava 4.20
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) pohár rozhlasu/Žkm Ostrava-město 0359
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) skok daleký/Žkm Ostrava-město 4.22
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B1 2 Opava 47.23
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm/F 7 Opava 4.45
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B2 3 Třinec 08.92
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B1 13 Třinec 3:03.88
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Třinec 11.77
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 11 Třinec 4.20
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 23 Třinec 31.00
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F 13 Třinec 1936
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žkm/F 13= Ostrava 1.13
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F1 11 Ostrava 4.08
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B2 1 Ostrava 2:53.43
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 5 Ostrava 11.96
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F2 Ostrava 4.14
25.01.2017 3. meziokresní přebory přípravek a žactva na 60m (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Opava 09.02
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 4 Ostrava 11.62
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 11 Ostrava 3.96
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B3 3 Ostrava 50.15