Karta atleta

Export do excelu
  • Maršálková Jitka
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér Couf Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 České Budějovice 31.05.2015
60 m 08.09 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
60 m 07.9 h České Budějovice 21.01.2018
100 m 13.07 Písek 25.05.2019
150 m 19.71 Nová Včelnice 05.05.2018
150 m 19.92 h Praha - Stromovka 24.02.2018
200 m 27.24 Stará Boleslav 25.08.2018
200 m 26.98 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 42.43 Jihlava 17.06.2018
300 m 43.16 h Praha - Strahov 26.01.2019
400 m 61.10 Pacov 30.06.2018
600 m 2:18.55 České Budějovice 27.09.2015
800 m 2:30.20 Kolín 01.06.2018
800 m 2:33.63 h Praha - Stromovka 09.02.2018
50 m překážek 10.93 České Budějovice 12.10.2014
60 m překážek 10.23 Nová Včelnice 17.09.2017
60 m překážek 09.11 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek 15.07 Tábor 01.05.2019
200 m překážek 30.93 Tábor 11.05.2019
pohár rozhlasu 1240 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019
pětiboj 2501 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
pětiboj hala 3325 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj 4506 Nová Včelnice 04.05.2019
čtyřboj 1539 České Budějovice 03.10.2016
hod diskem 0,75kg 28.77 Karlovy Vary 14.09.2019
hod oštěpem 400g 22.79 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
hod oštěpem 500g 30.78 Tábor 01.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.59 Plzeň 17.06.2017
hod plným míčem 1kg 06.48 Nová Včelnice 23.05.2015
vrh koulí 2kg 10.68 Nová Včelnice 17.09.2017
vrh koulí 2kg 08.90 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 3kg 11.80 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
vrh koulí 3kg 12.25 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok daleký 5.31 Písek 25.05.2019
skok daleký 5.20 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok vysoký 1.57 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019
skok vysoký 1.55 h Praha-Stromovka 07.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 26.98 h Praha - Stromovka 01.02.2020
vrh koulí 3kg 12.25 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok daleký 5.14 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) výška/Žkm/F 8 Vlašim 1.40
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) koule 2kg/Žkm/F Vlašim 10.61
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/B5 1 Veselí nad Lužnicí 08.74
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m př./Žkm/B7 1 Veselí nad Lužnicí 10.82
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žkm/B3 2 Veselí nad Lužnicí 2:40.64
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/Žkm Veselí nad Lužnicí 4.56
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/Žkm 7 Veselí nad Lužnicí 34.72
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žkm Veselí nad Lužnicí 2501
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) koule 2kg/Žkm/F Nová Včelnice 10.68
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m př./Žkm/B03 1 Nová Včelnice 10.23
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žkm/B03 1 Nová Včelnice 20.54
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) výška/Žky/F 5 České Budějovice (Čtyři Dvory) 1.45
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) koule 3kg/Žky/F 7 České Budějovice (Čtyři Dvory) 08.59
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B1 1 Pacov 08.59
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/F Pacov 2:48.74
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m př./Žkm/B1 1 Pacov 10.71
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žkm/F Pacov 4.24
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) kriket/Žkm/F 4 Pacov 32.81
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žkm/F Pacov 2370
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 4 Plzeň 2182
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm 18 Plzeň 2.62
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žkm 4 Plzeň 35.59
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B2 1 Plzeň 08.40
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/B2 1 Plzeň 10.73
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B2 3 Plzeň 2:44.74
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Žky/F 8 Tábor 4.52
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) koule 3kg/Žky/F 6 Tábor 08.28
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Žky/F 6 Tábor 1.41
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) výška/Žkm/F Písek 1.40
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Písek 10.06
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 4 Písek 21.51
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/Žkm/F 4 Veselí nad Lužnicí 4.56
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m př./Žkm/B1 4 Veselí nad Lužnicí 11.09
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) oštěp 400g/Žkm/F 15 Veselí nad Lužnicí 22.79
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 150 m/Žkm/B2 1 Veselí nad Lužnicí 21.77
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 2 Jindřichův Hradec 10.85
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm/F Jindřichův Hradec 4.41
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Jindřichův Hradec 09.72
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie III (SK Čtyři Dvory ČB) 60 m/Žkm/B1 1 České Budějovice 08.64
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie III (SK Čtyři Dvory ČB) výška/Žkm/F České Budějovice 1.37
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm/B1 3 Třebíč 08.71
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žkm/B1 1 Třebíč 2:47.26
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 60 m př./Žkm/B1 2 Třebíč 11.04
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žkm/F Třebíč 4.29
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) kriket/Žkm/F 6 Třebíč 33.68
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žkm/F Třebíč 2320
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B4 1 Praha - Strahov 08.73
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm/B4 1 Praha - Strahov 2:42.15
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žkm/B5 1 Praha - Strahov 10.68
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/Žkm/F Praha - Strahov 4.42
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm/F Praha - Strahov 08.90
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/R3 1 Praha - Strahov 08.80
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/F Praha - Strahov 08.65
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žkm/B7 1 Praha - Strahov 21.78
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) dálka/Žkm/F 4 Praha - Strahov 4.31
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm České Budějovice 08.89
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Žkm České Budějovice 11.80
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Žkm České Budějovice 4.54