Karta atleta

Export do excelu
  • Jitka Maršálková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Couf Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 České Budějovice 31.05.2015
60 m 08.09 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
60 m 08.11 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 13.07 Písek 25.05.2019
150 m 19.92 h Praha - Stromovka 24.02.2018
150 m 19.71 Nová Včelnice 05.05.2018
200 m 27.24 Stará Boleslav 25.08.2018
200 m 26.98 h Praha - Stromovka 02.02.2020
300 m 42.43 Jihlava 17.06.2018
300 m 43.16 h Praha - Strahov 26.01.2019
400 m 61.10 Pacov 30.06.2018
600 m 2:18.55 České Budějovice 27.09.2015
800 m 2:33.63 h Praha - Stromovka 09.02.2018
800 m 2:30.20 Kolín 02.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.68 h Praha - Strahov 12.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.23 Nová Včelnice 17.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.11 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.07 Tábor 01.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.80 Nová Včelnice 05.07.2020
200 m překážek (0.76) 30.93 Tábor 11.05.2019
skok vysoký 1.55 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok vysoký 1.58 Nová Včelnice 13.09.2020
skok daleký 5.31 Písek 25.05.2019
skok daleký 5.20 h Praha - Stromovka 14.12.2019
vrh koulí 2kg 08.90 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 2kg 10.68 Nová Včelnice 17.09.2017
vrh koulí 3kg 11.80 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
vrh koulí 3kg 12.25 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
vrh koulí 4kg 09.92 Praha - Děkanka 22.08.2020
hod diskem 0,75kg 28.77 Karlovy Vary 14.09.2019
hod diskem 1kg 24.37 Nová Včelnice 14.06.2020
hod oštěpem 400g 22.79 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
hod oštěpem 500g 35.40 Karlovy Vary 27.06.2020
hod oštěpem 600g 30.05 Domažlice 18.07.2020
hod kriketovým míčkem 35.59 Plzeň 17.06.2017
pohár rozhlasu 1240 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019
hod plným míčem 1kg 06.48 Nová Včelnice 23.05.2015
pětiboj 2501 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
pětiboj hala [Zky] 3325 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj [Zky] 4506 Nová Včelnice 04.05.2019
čtyřboj 1539 České Budějovice 03.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 h Praha - Strahov 28.01.2017
60 m 08.64 České Budějovice 10.05.2017
150 m 21.78 h Praha - Strahov 28.01.2017
150 m 20.54 Nová Včelnice 17.09.2017
800 m 2:42.15 h Praha - Strahov 12.02.2017
800 m 2:40.64 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.68 h Praha - Strahov 12.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.23 Nová Včelnice 17.09.2017
skok vysoký 1.45 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
skok daleký 4.54 h České Budějovice 14.01.2017
skok daleký 4.56 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
vrh koulí 2kg 08.90 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 2kg 10.68 Nová Včelnice 17.09.2017
vrh koulí 3kg 08.59 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
hod oštěpem 400g 22.79 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
hod kriketovým míčkem 35.59 Plzeň 17.06.2017
pětiboj 2501 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žkm/F 8 Vlašim 1.40
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 2kg/Žkm/F Vlašim 10.61
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/B5 1 Veselí nad Lužnicí 08.74
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 1 Veselí nad Lužnicí 10.82
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žkm/B3 2 Veselí nad Lužnicí 2:40.64
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žkm Veselí nad Lužnicí 4.56
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Veselí nad Lužnicí 34.72
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žkm Veselí nad Lužnicí 2501
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Nová Včelnice 10.68
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Nová Včelnice 10.23
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žkm/B03 1 Nová Včelnice 20.54
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky/F 5 České Budějovice (Čtyři Dvory) 1.45
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 7 České Budějovice (Čtyři Dvory) 08.59
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B1 1 Pacov 08.59
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/F Pacov 2:48.74
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Pacov 10.71
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/F Pacov 4.24
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Pacov 32.81
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žkm/F Pacov 2370
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 4 Plzeň 2182
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 18 Plzeň 2.62
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Plzeň 35.59
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B2 1 Plzeň 08.40
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Plzeň 10.73
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B2 3 Plzeň 2:44.74
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žky/F 8 Tábor 4.52
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 6 Tábor 08.28
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/Žky/F 6 Tábor 1.41
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) skok vysoký/Žkm/F Písek 1.40
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Písek 10.06
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 4 Písek 21.51
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žkm/F 4 Veselí nad Lužnicí 4.56
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Veselí nad Lužnicí 11.09
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod oštěpem 400g/Žkm/F 15 Veselí nad Lužnicí 22.79
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 150 m/Žkm/B2 1 Veselí nad Lužnicí 21.77
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Jindřichův Hradec 10.85
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Žkm/F Jindřichův Hradec 4.41
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Jindřichův Hradec 09.72
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie III (SK Čtyři Dvory ČB) 60 m/Žkm/B1 1 České Budějovice 08.64
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie III (SK Čtyři Dvory ČB) skok vysoký/Žkm/F České Budějovice 1.37
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm/B1 3 Třebíč 08.71
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žkm/B1 1 Třebíč 2:47.26
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Třebíč 11.04
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žkm/F Třebíč 4.29
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Třebíč 33.68
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žkm/F Třebíč 2320
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B4 1 Praha - Strahov 08.73
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm/B4 1 Praha - Strahov 2:42.15
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B5 1 Praha - Strahov 10.68
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm/F Praha - Strahov 4.42
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Praha - Strahov 08.90
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/R3 1 Praha - Strahov 08.80
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/F Praha - Strahov 08.65
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žkm/B7 1 Praha - Strahov 21.78
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) skok daleký/Žkm/F 4 Praha - Strahov 4.31
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm České Budějovice 08.89
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm České Budějovice 11.80
14.01.2017 Oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm České Budějovice 4.54