Karta atleta

Export do excelu
  • Javornická Barbora
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Milan Gála
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.67 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
60 m 09.68 h Praha-Stromovka 31.01.2018
150 m 24.81 Praha - Kotlářka 18.05.2017
150 m 24.01 h Praha - Stromovka 02.12.2017
600 m 2:09.50 Praha - Jeseniova 01.06.2017
800 m 3:27.3 Praha - Jeseniova 06.10.2017
60 m překážek 14.8 Praha - Jeseniova 06.10.2017
pětiboj 0740 Praha - Jeseniova 06.10.2017
hod kriketovým míčkem 18.25 Praha - Jeseniova 01.06.2017
vrh koulí 2kg 06.45 Praha - Přátelství 14.09.2017
vrh koulí 3kg 07.07 Praha - Juliska 21.05.2019
skok daleký 3.37 Praha - Jeseniova 06.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B17 7 Praha - Stromovka 09.79
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B15 5 Praha - Stromovka 24.01
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m/Žkm 24= Praha - Jeseniova 10.1
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm 32 Praha - Jeseniova 14.8
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 800 m/Žkm 33 Praha - Jeseniova 3:27.3
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) dálka/Žkm 24 Praha - Jeseniova 3.37
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) kriket/Žkm 39 Praha - Jeseniova 15.80
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 34 Praha - Jeseniova 0740
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žkm/B3 3 Praha - Přátelství 24.95
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 2kg/Žkm 14 Praha - Přátelství 06.45
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žkm/B2 4 Praha - Jeseniova 2:09.50
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F 18 Praha - Jeseniova 18.25
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 150 m/Žkm/B1 3 Praha - Kotlářka 24.81
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) koule 2kg/Žkm 12 Praha - Kotlářka 06.00