Karta atleta

Export do excelu
  • Feix Erik
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 19.12.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.36 Praha-Kotlářka 04.10.2017
800 m 2:44.84 Praha-Kotlářka 04.10.2017
1000 m 3:36.75 Praha - ZŠ Jitřní 10.05.2018
pohár rozhlasu 0000 Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 03.05.2017
čtyřboj 1003 Praha-Kotlářka 04.10.2017
hod kriketovým míčkem 45.05 Praha - ZŠ Jitřní 10.05.2018
skok daleký 3.92 Praha-Kotlářka 04.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 60 m/Žcm/B1 3 Praha-Kotlářka 09.36
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 800 m/Žcm/B1 7 Praha-Kotlářka 2:44.84
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) dálka/Žcm 4 Praha-Kotlářka 3.92
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) kriket/Žcm 9 Praha-Kotlářka 41.39
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) čtyřboj/Žcm 7 Praha-Kotlářka 1003
22.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie IV dívky a III chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 60 m/Žcm/B3 2 hřiště ZŠ Campanus 09.48
22.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie IV dívky a III chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 800 m/Žcm hřiště ZŠ Campanus 3:02.32
22.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie IV dívky a III chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) dálka/Žcm hřiště ZŠ Campanus 3.72
22.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie IV dívky a III chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) kriket/Žcm 5 hřiště ZŠ Campanus 41.28
22.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie IV dívky a III chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) čtyřboj/Žcm hřiště ZŠ Campanus 0807
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B3 Praha - Jeseniova DNS
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F Praha - Jeseniova DNS
03.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) poharR/Žcm Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 0000
03.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) 1000 m/Žcm/B1 17 Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 3:51.62