Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Vacek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Rybák Michal
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.62 České Budějovice 29.05.2016
50 m 06.68 h České Budějovice 07.12.2019
60 m 07.50 h České Budějovice 07.12.2019
60 m 07.46 České Budějovice 20.06.2020
100 m 11.78 Nová Včelnice 14.06.2020
150 m 18.57 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 17.66 České Budějovice 20.06.2020
200 m 26.72 Písek 31.08.2019
300 m 42.50 h Praha - Strahov 13.01.2019
300 m 39.29 České Budějovice 06.06.2020
400 m 75.84 Jindřichův Hradec 01.05.2017
600 m 2:14.78 České Budějovice 27.09.2015
800 m 2:59.99 Pacov 15.07.2017
800 m 2:56.48 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m překážek (0.76) 09.86 Nová Včelnice 10.06.2018
60 m překážek (0.76) 09.79 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.84) 09.58 h Praha - Strahov 16.02.2019
100 m překážek (0.84) 16.43 Brno 07.09.2020
110 m překážek (0.91) 17.33 České Budějovice 05.06.2020
skok vysoký 1.65 České Budějovice 01.06.2020
skok daleký 5.93 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 6.40 Nová Včelnice 14.06.2020
vrh koulí 2kg 06.01 Brno 23.04.2016
vrh koulí 3kg 07.31 h Praha - Strahov 17.02.2018
vrh koulí 3kg 07.59 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
vrh koulí 4kg 08.58 České Budějovice 01.06.2020
hod oštěpem 600g 23.33 České Budějovice 01.06.2020
pohár rozhlasu 1009 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 48.12 České Budějovice - Čtyři Dvory 11.10.2020
hod plným míčem 1kg 7.06 České Budějovice 12.06.2014
hod plným míčem 1kg 06.65 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
pětiboj 2005 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
pětiboj hala 1655 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 0888 České Budějovice 27.09.2015
čtyřboj 1372 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
trojboj 0691 České Budějovice 12.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.12 h České Budějovice 03.12.2017
60 m 08.56 Pacov 15.07.2017
60 m 08.34 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 22.40 h Praha - Strahov 28.01.2017
150 m 21.49 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
200 m 29.66 Písek 08.05.2017
400 m 75.84 Jindřichův Hradec 01.05.2017
800 m 3:00.84 h Praha - Strahov 12.02.2017
800 m 2:59.99 Pacov 15.07.2017
60 m překážek (0.76) 12.17 Jindřichův Hradec 14.05.2017
60 m překážek (0.76) 11.67 h Praha - Stromovka 02.12.2017
skok vysoký 1.41 České Budějovice 08.10.2017
skok daleký 4.27 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
skok daleký 4.67 Vlašim 28.09.2017
vrh koulí 3kg 05.67 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 3kg 05.97 České Budějovice 08.10.2017
hod kriketovým míčkem 38.65 Pacov 15.07.2017
pětiboj 1360 Pacov 15.07.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žcm České Budějovice 07.12
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žcm České Budějovice 08.40
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 4 Praha - Stromovka 11.67
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 5 Praha - Stromovka 08.34
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žcm České Budějovice 07.15
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žcm České Budějovice 08.39
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žcm/B2 2 České Budějovice 08.61
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 České Budějovice 12.25
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žcm/F 5 České Budějovice 3:13.90
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 3kg/Žcm České Budějovice 05.97
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok vysoký/Žcm České Budějovice 1.41
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R2 4 Vlašim 08.56
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/FB 4 Vlašim 08.64
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žcm/F 5 Vlašim 4.67
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žcm/B5 1 Veselí nad Lužnicí 09.01
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B8 1 Veselí nad Lužnicí 12.62
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žcm/B2 10 Veselí nad Lužnicí 3:00.96
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žcm 6 Veselí nad Lužnicí 4.17
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod kriketovým míčkem/Žcm 10 Veselí nad Lužnicí 38.13
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žcm 6 Veselí nad Lužnicí 1114
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žcm/B01 3 Nová Včelnice 08.71
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žcm/F Nová Včelnice 4.38
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žcm/B02 Nová Včelnice DNS
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žcm/R3 2 Brno 08.64
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žcm/FB Brno 08.71
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok vysoký/Žcm/FD 3= Brno 1.33
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žcm/KD 13 Brno 4.26
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/B3 3 České Budějovice (Čtyři Dvory) 08.73
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žci/B3 2 České Budějovice (Čtyři Dvory) 22.11
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žci/F 9 České Budějovice (Čtyři Dvory) 4.34
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/F Pacov 08.56
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žcm/F 5 Pacov 2:59.99
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F 5 Pacov 11.76
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žcm/F Pacov 4.33
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 5 Pacov 38.65
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žcm/F Pacov 1360
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žcm/B1 3 Písek 09.14
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žcm/B1 2 Písek 22.47
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Žcm/F Písek 4.54
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žci/B2 7 Tábor 22.10
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žci/R3 6 Tábor 08.74
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Žci/F 14 Tábor 4.18
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žcm/F 5 Veselí nad Lužnicí 4.33
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žcm/F Veselí nad Lužnicí 08.63
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žcm/R4 1 Veselí nad Lužnicí 08.92
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 150 m/Žcm/B2 1 Veselí nad Lužnicí 21.49
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žcm/B4 1 Jindřichův Hradec 08.88
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Jindřichův Hradec 12.17
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Žcm/F 6 Jindřichův Hradec 4.06
08.05.2017 11.ročník Píseckého kilometru (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žcm Písek 08.66
08.05.2017 11.ročník Píseckého kilometru (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Žcm Písek 29.66
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žci/B5 1 České Budějovice 08.77
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žci/F 8 České Budějovice 4.12
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 400 m/Žcm 5 Jindřichův Hradec 75.84
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žcm Jindřichův Hradec 09.37
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) skok daleký/Žcm 4 Jindřichův Hradec 3.66
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Jindřichův Hradec 34.26
30.04.2017 Atletická neděle (Atletika Prachatice, z.s.) 150 m/Žcm Prachatice 21.71
30.04.2017 Atletická neděle (Atletika Prachatice, z.s.) skok daleký/Žcm Prachatice 4.10
30.04.2017 Atletická neděle (Atletika Prachatice, z.s.) 60 m/Žcm Prachatice 08.94
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/B2 2 Brno 08.85
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Brno 12.15
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žcm 5 Brno 4.36
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žcm/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.79
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Jablonec nad Nisou 12.67
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žcm/F 4 Jablonec nad Nisou 4.27
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žcm/B4 1 Praha - Strahov 08.83
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žcm/B3 9 Praha - Strahov 3:00.84
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Praha - Strahov 12.54
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žcm/F 4 Praha - Strahov 4.17
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 3kg/Žcm/F 14 Praha - Strahov 05.67
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žcm/R1 1 Praha - Strahov 08.66
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žcm/F Praha - Strahov 08.69
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žcm/B2 2 Praha - Strahov 22.40
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) skok daleký/Žcm/F Praha - Strahov 4.12