Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Synek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.31 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 07.25 Kolín 20.05.2020
100 m 11.52 Kolín 12.05.2020
150 m 17.21 h Praha - Stromovka 29.02.2020
150 m 17.19 Kolín 20.05.2020
200 m 23.77 h Lipsko 08.02.2020
200 m 23.48 Kolín 12.05.2020
300 m 38.44 Praha - Eden 05.10.2019
400 m 55.90 Praha - Eden 05.07.2019
800 m 2:23.47 Hranice 06.10.2018
1000 m 3:56.06 Kolín 20.09.2018
60 m překážek (0.76) 08.94 Kolín 01.06.2018
60 m překážek (0.76) 09.41 h Nymburk 02.12.2018
200 m překážek (0.76) 28.75 Kolín 12.06.2019
skok vysoký 1.35 h Kolín 07.12.2018
skok daleký 4.98 Kolín 12.05.2018
vrh koulí 4kg 08.00 Kolín 20.09.2018
hod kriketovým míčkem 53.40 Kolín 01.06.2018
pětiboj 2633 Kolín 01.06.2018
sprintérský trojboj 2267 Kolín 12.05.2020
Přespolní běh 0:12:23 Kolín 08.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 08.28 Brno 11.09.2017
150 m 21.45 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 20.07 Kladno 21.05.2017
300 m 44.7 Kolín 02.06.2017
800 m 2:38.27 Kolín 14.05.2017
60 m překážek (0.76) 11.39 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76) 10.33 Beroun 30.09.2017
skok vysoký 1.15 h Velký Osek 23.03.2017
skok daleký 3.77 Kolín 14.05.2017
hod kriketovým míčkem 47.02 Brno 11.09.2017
pětiboj 1597 Kolín 14.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žcm/R2 2 Beroun 08.34
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žcm/FA 4 Beroun 08.31
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 1 Beroun 10.33
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B3 2 Vlašim 20.65
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žcm/R1 3 Brno 08.28
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žcm/FA 5 Brno 08.37
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod kriketovým míčkem/Žcm/KA 8 Brno 47.02
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod kriketovým míčkem/Žcm/FA 9 Brno 37.40
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 150 m/Žcm/B1 1 Čáslav 20.94
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Čáslav 10.26
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Kolín 44.21
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R2 2 Kolín 08.29
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/F Kolín 08.26
02.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žcm/B2 1 Kolín 44.7
02.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R2 1 Kolín 08.44
02.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/FA Kolín 08.2
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R1 Kladno DNS
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žcm/B2 1 Kladno 20.07
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 4 Kolín 1597
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm 5 Kolín 2:38.27
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Kolín 42.93
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 10 Kolín 3.77
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B5 3 Kolín 11.12
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B4 1 Kolín 08.50
03.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie III (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žcm Kolín 0681
03.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie III (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Kolín 45.32
03.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie III (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žcm/B1 4 Kolín 08.54
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žcm/R5 1 Kutná Hora 08.60
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žcm/FA Kutná Hora 08.54
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Kutná Hora 11.16
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B1 2 Kolín 08.40
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žcm/B1 2 Kolín 47.54
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm Kolín 11.16
23.03.2017 Osecká laťka (MZŠ Velký Osek a TJ Sokol Kolí) skok vysoký/Žcm 16 Velký Osek 1.15
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žcm/R3 3 Praha - Strahov 08.67
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žcm/FB Praha - Strahov 08.66
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žcm/B12 1 Praha - Strahov 21.45
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 1 Praha - Strahov 11.39