Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Orava
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Válka Ivan
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
60 m 08.09 Třinec 06.06.2019
100 m 15.64 Rybnik 24.09.2016
150 m 20.11 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.63 Znojmo 26.05.2019
300 m 52.09 h Ostrava 08.01.2017
300 m 42.24 Opava 16.05.2019
800 m 2:58.14 Třinec 26.04.2018
60 m překážek (0.76) 13.17 h Ostrava 11.02.2017
60 m překážek (0.76) 11.88 Třinec 26.04.2018
skok vysoký 1.10 h Ostrava 02.03.2016
skok daleký 4.41 h Ostrava 21.01.2018
skok daleký 4.34 Frýdek-Místek 06.09.2018
hod kriketovým míčkem 35.42 Třinec 26.04.2018
pětiboj 1116 Třinec 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.05 Ostrava 14.09.2017
60 m 08.89 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 22.86 h Ostrava 03.02.2017
150 m 22.15 Hranice 01.10.2017
300 m 52.09 h Ostrava 08.01.2017
300 m 47.77 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
800 m 3:00.73 Ostrava - Poruba 24.06.2017
60 m překážek (0.76) 13.17 h Ostrava 11.02.2017
60 m překážek (0.76) 12.62 Ostrava - Poruba 24.06.2017
skok daleký 4.21 Ostrava - Poruba 24.06.2017
skok daleký 4.21 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod kriketovým míčkem 34.20 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pětiboj 1059 Ostrava - Poruba 24.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R4 4 Ostrava - Vítkovice 08.89
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F1 17 Ostrava - Vítkovice 4.21
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B4 4 Ostrava - Vítkovice 22.31
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B2 5 Ostrava - Vítkovice 48.70
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 150 m/Žcm/F5 Hranice 22.15
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 17 Ostrava - Vítkovice 3.91
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žcm/B2 1 Ostrava - Vítkovice 47.77
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B2 6 Ostrava 09.05
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F 16 Ostrava 3.82
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B1 2 Ostrava - Poruba 09.15
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/F 5 Ostrava - Poruba 3:00.73
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Ostrava - Poruba 12.62
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm Ostrava - Poruba 4.21
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Ostrava - Poruba 34.20
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm Ostrava - Poruba 1059
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žcm/B4 2 Třinec 48.95
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm/F 20 Třinec 4.04
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B2 5 Opava 09.14
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B1 5 Opava 22.39
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm/F 23 Opava 4.02
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R1 7 Ostrava 09.21
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R1 6 Ostrava 13.17
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 10 Ostrava 3.90
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R6 1 Ostrava 09.36
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B2 5 Ostrava 22.86
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F 15 Ostrava 3.89
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B2 3 Ostrava 52.09
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B8 Ostrava DNS