Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Bělohlávek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický školní klub Mazurská, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.52 h Praha - Stromovka 08.01.2020
60 m 08.04 Praha - Jeseniova 17.06.2020
150 m 20.32 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 18.97 Praha - Jeseniova 08.06.2020
300 m 48.24 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 47.26 Praha - Děkanka 21.05.2019
600 m 1:54.11 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
800 m 2:21.36 h Praha - Stromovka 21.02.2020
800 m 2:22.27 Praha - Jeseniova 08.06.2020
1000 m 3:17.46 h Praha-Stromovka 01.12.2018
1000 m 3:10.81 Praha - Kotlářka 23.05.2019
1500 m 5:15.14 Praha - Kotlářka 07.06.2017
3000 m 11:04.96 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m překážek (0.76) 12.50 Praha - Jeseniova 23.04.2018
60 m překážek (0.84) 11.16 h Praha - Juliska 06.02.2020
100 m překážek (0.84) 20.70 Praha - Jeseniova 24.04.2019
200 m překážek (0.76) 35.00 Praha - Přátelství 19.06.2019
1500 m překážek 5:26.56 Praha - Děkanka 14.06.2019
skok vysoký 1.42 Praha - Vinohrady 27.05.2020
skok daleký 4.53 h Praha - Stromovka 21.02.2020
skok daleký 5.04 Praha - Děkanka 21.06.2020
vrh koulí 3kg 04.74 Praha - Radotín 20.06.2017
hod oštěpem 600g 23.01 Praha - ZŠ Mazurská 11.06.2020
hod kriketovým míčkem 32.25 Praha - Děkanka 31.05.2018
pohár rozhlasu 0562 Praha - Kotlářka 23.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.42 h Praha - Stromovka 19.02.2017
60 m 09.53 Praha - Jeseniova 18.05.2017
150 m 23.36 h Praha - Stromovka 15.02.2017
150 m 22.53 Praha - Radotín 20.06.2017
300 m 51.3 h Praha - Stromovka 01.02.2017
600 m 1:54.11 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
800 m 2:42.77 h Praha - Stromovka 11.01.2017
800 m 2:35.46 Praha-Mazurská 21.09.2017
1000 m 3:29.50 h Praha - Stromovka 19.02.2017
1500 m 5:15.14 Praha - Kotlářka 07.06.2017
skok vysoký 1.25 Praha - Jeseniova 18.05.2017
vrh koulí 3kg 04.74 Praha - Radotín 20.06.2017
hod kriketovým míčkem 29.31 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 800 m/Žcm/B1 3 Praha-Mazurská 2:35.46
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) skok vysoký/Žcm/F Praha-Mazurská NM
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B2 2 Praha - Jeseniova 2:42.40
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm Praha - Jeseniova NM
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 150 m/Žcm/B3 3 Praha - Radotín 22.53
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 14 Praha - Radotín 04.74
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 1500 m/Žcm/B2 3 Praha - Kotlářka 5:15.14
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žcm/F 20 Praha - Kotlářka 1.25
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 600 m/Žcm/B1 3 Praha - Podvinný mlýn 1:54.11
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 14 Praha - Podvinný mlýn 29.31
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B1 5 Praha - Jeseniova 09.53
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok vysoký/Žcm/F 9 Praha - Jeseniova 1.25
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B10 1 Praha - Jeseniova 09.62
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žcm/B3 1 Praha - Jeseniova 1:57.92
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žcm/F 12 Praha - Vítkov 4:27
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B3 3 Praha - Stromovka 09.42
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B3 1 Praha - Stromovka 3:29.50
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 5 Praha - Stromovka 23.36
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B19 3 Praha - Stromovka 09.48
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žci/B11 5 Praha - Stromovka 51.3
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B7 7 Praha - Stromovka 09.78
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B2 8 Praha - Stromovka 2:42.77