Karta atleta

Export do excelu
  • Beseda Ondřej
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Lenka Švábíková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.06 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 19.18 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 19.88 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 43.41 Praha - Eden 23.5.2019
300 m 44.77 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 2:49.13 Praha - Eden 27.4.2018
60 m překážek 11.26 Praha - Eden 27.4.2018
pohár rozhlasu 0436 Kladno 6.6.2017
pětiboj 1619 Praha - Eden 27.4.2018
hod kriketovým míčkem 36.23 Praha - Eden 27.4.2018
vrh koulí 3kg 06.21 Praha - Pekařka 17.5.2018
skok daleký 4.49 Praha - Děkanka 9.5.2019
skok daleký 4.60 h Praha-Strahov 1.3.2018
skok vysoký 1.26 Praha-Pekařka 21.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.74 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.06 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 19.18 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 19.88 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 43.41 Praha - Eden 23.5.2019
300 m 44.77 h Praha - Stromovka 16.1.2019
skok daleký 4.49 Praha - Děkanka 9.5.2019
skok daleký 4.40 h Praha-Juliska 30.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B1 5 Praha - Eden 08.52
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B1 5 Praha - Eden 21.20
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B2 5 Praha - Eden 08.86
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B1 2 Praha - Eden 22.20
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B1 3 Praha-Jeseniova 08.72
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B2 1 Praha-Jeseniova 21.93
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B3 3 Praha - Eden 12.34
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 8 Praha - Eden 4.01
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/R1 4 Praha - Kotlářka 08.73
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/FA 6 Praha - Kotlářka 08.77
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žcm/B2 6 Praha - Kotlářka 21.38
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žcm 39 Kladno 0436
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 60 m/Žcm/B2 5 Kladno 08.45
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B2 1 Praha - Stromovka 21.54
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 9 Praha - Stromovka 05.65
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žcm/B1 3 Praha - Kotlářka 08.73
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B1 2 Praha - Juliska 08.66
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) výška/Žcm 6 Praha - Juliska 1.15
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B2 3 Praha - Juliska 08.59
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F 15 Praha - Juliska 4.07
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B7 2 Praha - Jeseniova 09.01
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žci 6 Praha - Jeseniova 4.09
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B4 4 Praha - Stromovka 22.05