Karta atleta

Export do excelu
  • Vlach Tadeáš
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Fiala Martin
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
60 m 09.62 h Ostrava 02.03.2016
800 m 3:01.02 Třinec 26.04.2018
1000 m 4:12.33 Opava 26.09.2018
60 m překážek 12.07 Třinec 26.04.2018
pohár rozhlasu 0718 Ostrava - Porubská 10.05.2018
pětiboj 1136 Třinec 26.04.2018
čtyřboj 1150 Opava 26.09.2018
hod oštěpem 500g 35.68 Blansko 30.09.2018
hod oštěpem 600g 30.71 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod kriketovým míčkem 53.68 Opava 29.05.2018
vrh koulí 3kg 09.77 Opava 10.05.2018
vrh koulí 3kg 09.97 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
vrh koulí 4kg 07.76 Opava 26.09.2018
vrh koulí 4kg 08.28 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 3.89 Třinec 26.04.2018
skok daleký 3.78 h Ostrava 02.03.2016
skok vysoký 1.63 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok vysoký 1.60 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) výška/Žcm/F 13= Ostrava - Vítkovice 1.33
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) koule 3kg/Žcm/F 22 Ostrava - Vítkovice 08.19
01.12.2017 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm/F Třinec 1.48
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) výška/Žcm/F 8= Ostrava - Vítkovice 1.35
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) kriket/Žcm/F 21 Ostrava - Vítkovice 45.29
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) výška/Žcm/F 16 Hranice 1.30
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) koule 3kg/Žcm/F 28 Hranice 07.12
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) oštěp 500g/Žcm/F Hranice DNS
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žcm/F 12 Ostrava - Vítkovice 43.15
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 10 Ostrava - Vítkovice 23.40
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) výška/Žcm/F Ostrava - Vítkovice 1.35
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm Ostrava - Poruba 10.18
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žcm Ostrava - Poruba 13.73
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm 7 Ostrava - Poruba 3:17.55
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žcm 7 Ostrava - Poruba 3.42
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žcm Ostrava - Poruba 45.20
16.09.2017 2. Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm 5 Ostrava - Poruba 0650
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Žcm/F 10 Ostrava 24.21
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) kriket/Žcm/F 9 Ostrava 51.03
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žcm/F 15 Třinec 07.54
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žcm/F 21 Třinec 16.93
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm/F 5= Třinec 1.30
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) poharR/Žcm Ostrava-město 0584
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) kriket/Žcm 5 Ostrava-město 46.80
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) výška/Žcm Ostrava-město 1.38
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) výška/Žcm/F 9 Opava 1.35
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm/F 12 Opava 06.94
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva výška/Žcm 3= Bratislava 1.32
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žcm 4 Ostrava 1.34
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žcm 16 Ostrava 06.90