Karta atleta

Export do excelu
  • Ladislav Jakub Janča
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Horák Jan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.19 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 08.60 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m 07.93 Zlín 30.05.2018
150 m 18.55 Uherské Hradiště 15.09.2019
300 m 40.13 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 38.61 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
800 m 2:38.28 Zlín 09.05.2018
40 yardů př. 06.34 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek (0.76) 10.44 Zlín 19.09.2018
200 m překážek (0.76) 29.45 Znojmo 26.05.2019
skok vysoký 1.87 h Otrokovice 06.02.2020
skok vysoký 1.89 Uherské Hradiště 03.09.2020
skok daleký 6.03 Brno 10.09.2019
skok daleký 5.98 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
vrh koulí 3kg 12.21 Šumperk 07.10.2018
vrh koulí 3kg 13.46 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
vrh koulí 4kg 11.54 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 4kg 11.59 Uherské Hradiště 03.09.2020
hod kladivem 3kg 26.90 Uherské Hradiště 15.05.2018
hod oštěpem 500g 21.23 Uherské Hradiště 15.06.2017
hod kriketovým míčkem 48.68 Zlín 30.05.2018
pětiboj 2090 Zlín 30.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.49 Zlín 13.09.2017
60 m 08.60 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
800 m 3:16.84 Zlín 13.09.2017
60 m překážek (0.76) 13.87 Zlín 13.09.2017
skok vysoký 1.25 h Otrokovice 09.02.2017
skok vysoký 1.31 Zlín 24.05.2017
skok daleký 3.80 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
skok daleký 4.13 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 09.24 Hranice 01.10.2017
vrh koulí 3kg 09.38 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod oštěpem 500g 21.23 Uherské Hradiště 15.06.2017
hod kriketovým míčkem 38.90 Zlín 13.09.2017
pětiboj 0723 Zlín 13.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R1 7 Ostrava - Vítkovice 08.60
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F1 21 Ostrava - Vítkovice 4.13
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm/F 13 Ostrava - Vítkovice 09.38
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F 24 Ostrava - Vítkovice 3.80
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm/F 12 Ostrava - Vítkovice 08.90
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok vysoký/Žcm/F Hranice DNS
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) vrh koulí 3kg/Žcm/F 11 Hranice 09.24
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 19 Zlín 0723
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B6 2 Zlín 09.49
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 5 Zlín 13.87
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B2 8 Zlín 3:16.84
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm 23 Zlín 3.57
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 10 Zlín 38.90
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žcm/F 5 Uherské Hradiště 1.25
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 3kg/Žcm/F 4 Uherské Hradiště 08.58
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 500g/Žcm/F 7 Uherské Hradiště 21.23
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F Zlín NM
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Zlín 08.46
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 4 Zlín 1.31
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 5= Zlín 1.27
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F 12 Zlín 3.78
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Zlín 07.15
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm 13 Otrokovice 3.78
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žcm 8 Otrokovice 1.25
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm 9 Otrokovice 3.71