Karta atleta

Export do excelu
  • Auředník Jan
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.77 Plzeň 11.6.2019
60 m 09.19 h Praha - Stromovka 15.2.2017
150 m 19.89 Praha-Stromovka 21.6.2018
150 m 22.26 h Praha - Stromovka 15.2.2017
800 m 2:29.75 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
1000 m 3:15.52 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 09.39 Praha - Eden 18.9.2018
60 m překážek 09.24 h Praha - Strahov 17.2.2019
100 m překážek 14.26 Praha - Juliska 21.5.2019
200 m překážek 27.88 Praha - Děkanka 13.6.2019
pohár rozhlasu 1449 Olomouc 12.6.2018
pětiboj 2273 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
devítiboj 4320 Zlín 31.5.2019
hod diskem 1kg 29.77 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 500g 30.42 Praha - Jeseniova 3.9.2018
hod oštěpem 600g 30.78 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod kriketovým míčkem 51.12 Praha - Jeseniova 3.5.2018
vrh koulí 3kg 12.14 Praha - Jeseniova 3.9.2018
vrh koulí 3kg 11.77 h Praha - Strahov 9.12.2018
vrh koulí 4kg 12.02 Praha - Kotlářka 23.5.2019
vrh koulí 4kg 11.66 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok daleký 5.44 Zlín 31.5.2019
skok daleký 4.98 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok o tyči 2.70 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok vysoký 1.51 Zlín 31.5.2019
Přespolní běh 0:04:05 Vítkov -Jeseniova 4.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.77 Plzeň 11.6.2019
1000 m 3:15.52 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 09.24 h Praha - Strahov 17.2.2019
100 m překážek 14.26 Praha - Juliska 21.5.2019
200 m překážek 27.88 Praha - Děkanka 13.6.2019
pohár rozhlasu 1213 Plzeň 11.6.2019
devítiboj 4320 Zlín 31.5.2019
hod diskem 1kg 29.77 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 600g 30.78 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrh koulí 4kg 12.02 Praha - Kotlářka 23.5.2019
vrh koulí 4kg 11.66 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok daleký 5.44 Zlín 31.5.2019
skok daleký 4.98 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok o tyči 2.70 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok vysoký 1.51 Zlín 31.5.2019
Přespolní běh 0:06:27 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B2 1 Praha - Stromovka 10.31
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B3 1 Praha - Podvinný mlýn 09.39
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha - Podvinný mlýn 10.68
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B1 3 Praha - Podvinný mlýn 2:42.06
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FA 8 Praha - Podvinný mlýn 3.91
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FA 4 Praha - Podvinný mlýn 41.59
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 20 Praha - Podvinný mlýn 1443
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 7 Praha - Eden 4.33
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm 9 Praha - Eden 08.68
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žcm 4 Praha - Jeseniova 3.85
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm Praha - Jeseniova 08.39
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm Praha-Jeseniova 08.88
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B3 1 Praha-Jeseniova 09.02
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B3 1 Praha-Jeseniova 22.21
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) dálka/Žcm/F 9 Praha - Kotlářka 4.24
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) koule 3kg/Žcm/F 8 Praha - Kotlářka 08.74
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 11.91
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/F Praha - Podvinný mlýn 4.30
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žcm/B6 1 Praha - Jeseniova 21.74
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 3kg/Žcm/F Praha - Jeseniova 09.05
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) poharR/Žcm Praha 3
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) kriket/Žcm/F 13 Praha 3 40.37
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B7 3 Praha - Jeseniova 09.09
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 3kg/Žcm Praha - Jeseniova 08.57
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žcm/F 50 Praha - Vítkov 5:07
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm 5 Praha - Stromovka 4.21
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 6 Praha - Stromovka 08.20
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B12 4 Praha - Stromovka 09.19
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B12 6 Praha - Stromovka 22.26
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 3kg/Žcm 4 Praha - Stromovka 08.17
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B11 6 Praha - Stromovka 09.45
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B5 3 Praha - Stromovka 09.24