Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Vajsochr
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Praha 1890
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 Praha - Eden 19.06.2019
100 m 13.24 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 18.35 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 18.49 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 44.44 h Praha-Stromovka 01.12.2018
300 m 39.41 Praha - Děkanka 20.06.2020
800 m 2:35.30 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
1000 m 3:42.0 Praha - ZŠ Burešova 04.05.2018
60 m překážek (0.76) 11.55 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok vysoký 1.23 Praha - Vokovice 30.05.2018
skok daleký 4.13 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 3kg 07.30 Praha-Pekařka 21.06.2018
hod kriketovým míčkem 31.79 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pohár rozhlasu 0807 Praha - ZŠ Burešova 07.05.2019
pětiboj 1514 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.97 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
150 m 22.22 Praha - Děkanka 20.06.2017
150 m 21.46 h Praha - Stromovka 02.12.2017
300 m 50.68 Praha - Kotlářka 07.06.2017
800 m 2:49.24 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek (0.76) 12.54 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
skok vysoký 1.05 Praha - Kotlářka 18.05.2017
skok daleký 4.01 Praha-Jeseniova 21.09.2017
vrh koulí 3kg 05.49 Praha - Děkanka 20.06.2017
hod kriketovým míčkem 31.79 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 1120 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B14 3 Praha - Stromovka 21.46
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B10 1 Praha - Podvinný mlýn 08.97
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B11 4 Praha - Podvinný mlýn 12.54
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B6 4 Praha - Podvinný mlýn 2:49.24
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FB 25 Praha - Podvinný mlýn 3.84
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/FB 32 Praha - Podvinný mlýn 31.79
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 32 Praha - Podvinný mlýn 1120
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B3 1 Praha-Jeseniova 22.43
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm Praha-Jeseniova 4.01
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 3 Praha - Eden 09.04
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B2 4 Praha - Eden 22.33
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B2 1 Praha - Děkanka 22.22
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žcm/F 12 Praha - Děkanka 05.49
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/R4 3 Praha - Kotlářka 09.18
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žcm/B4 1 Praha - Kotlářka 50.68
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m/Žcm/B1 2 Praha - Kotlářka 09.12
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) skok vysoký/Žcm 18 Praha - Kotlářka 1.05