Karta atleta

Export do excelu
  • Max Bartoň
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.54 Bielsko - Biala 18.06.2016
60 m 08.58 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 20.88 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 20.24 Třinec 06.06.2019
300 m 46.02 h Ostrava 21.01.2018
300 m 44.73 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
600 m 2:00.20 Brno 07.09.2016
800 m 2:54.90 Třinec 05.05.2016
800 m 2:40.45 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
1500 m 5:24.75 Kopřivnice 21.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.90 h Ostrava 21.01.2018
60 m překážek (0.76) 12.80 Frýdek-Místek 25.04.2018
skok vysoký 1.37 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
skok vysoký 1.35 Kopřivnice 23.05.2018
skok daleký 4.43 Třinec 24.05.2018
skok daleký 4.39 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
vrh koulí 3kg 09.16 Ostrava-Martinov 20.05.2018
vrh koulí 3kg 08.90 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
vrh koulí 4kg 07.66 Ostrava-Martinov 24.03.2019
hod diskem 1kg 19.42 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
hod oštěpem 500g 31.51 Frýdek-Místek 21.06.2018
hod oštěpem 600g 27.92 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
pohár rozhlasu 0573 Kopřivnice 23.05.2018
hod kriketovým míčkem 58.02 Frýdek-Místek 21.06.2018
pětiboj 1152 Frýdek-Místek 25.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.79 Hranice 01.10.2017
60 m 08.98 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 22.37 Opava 11.05.2017
300 m 48.81 h Ostrava 03.02.2017
300 m 49.81 Třinec 25.05.2017
800 m 3:04.73 Frýdek-Místek 01.05.2017
800 m 2:40.45 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.30 Frýdek-Místek 01.05.2017
skok vysoký 1.30 h Kopřivnice 14.12.2017
skok daleký 3.62 h Otrokovice 19.01.2017
vrh koulí 3kg 07.56 Ostrava - Martinov 12.10.2017
vrh koulí 3kg 07.77 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod oštěpem 500g 25.94 Ostrava - Martinov 12.10.2017
hod kriketovým míčkem 51.76 Ostrava - Martinov 12.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R6 3 Ostrava - Vítkovice 08.98
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/B2 3 Ostrava - Vítkovice 2:40.45
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm/F 24 Ostrava - Vítkovice 07.77
14.12.2017 Kopřivnická laťka (ZŠ M. Horákové) skok vysoký/Žcm/F 12= Kopřivnice 1.30
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žcm 69 Dlouhoňovice 08:28
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Ostrava - Martinov 07.56
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Ostrava - Martinov 51.76
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Ostrava - Martinov 25.94
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žcm/R5 5 Hranice 09.79
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 300 m/Žcm/F3 5 Hranice 51.47
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod oštěpem 500g/Žcm/F 21 Hranice 21.64
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 19 Hranice 46.37
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Žcm/F 8 Ostrava 25.40
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 14 Ostrava 47.15
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žcm/B3 3 Třinec 49.81
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 16 Třinec 43.12
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žcm/F 11 Třinec 23.33
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B3 3 Opava 22.37
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žcm/F Opava 0
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žcm/F Opava NM
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B6 2 Frýdek-Místek 09.12
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm/B2 8 Frýdek-Místek 3:04.73
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žcm 4 Frýdek-Místek 1.30
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Frýdek-Místek 44.22
06.04.2017 Velikonoční házení (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Ostrava 20.48
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R5 6 Ostrava 09.51
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B3 1 Ostrava 48.81
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm 15 Ostrava 06.90
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm 13 Otrokovice 3.62
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm/F 8 Ostrava 07.27
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B1 1 Ostrava 49.23
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R5 3 Ostrava 09.46