Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Reis
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.4 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
60 m 09.63 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m 09.41 Frýdek-Místek 31.05.2020
100 m 17.00 Přerov 01.05.2019
150 m 27.61 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 24.92 Frýdek-Místek 06.09.2018
200 m 37.30 Přerov 01.05.2019
800 m 3:32.52 Třinec 26.04.2018
60 m překážek (0.76) 14.03 Třinec 26.04.2018
skok vysoký 1.15 Frýdek-Místek 01.05.2017
skok vysoký 1.20 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
skok daleký 3.81 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 3.92 Frýdek-Místek 31.05.2020
vrh koulí 4kg 05.14 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
vrh koulí 4kg 07.48 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
hod diskem 1kg 18.14 Frýdek-Místek 03.09.2019
hod oštěpem 500g 21.17 Frýdek-Místek 06.09.2018
hod oštěpem 600g 25.01 Třinec 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 48.94 Frýdek-Místek 01.05.2018
pětiboj 0529 Třinec 26.04.2018
sprintérský trojboj 0125 Přerov 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.79 Frýdek-Místek 01.05.2017
60 m 09.79 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 27.61 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.15 Frýdek-Místek 01.05.2017
skok daleký 3.72 Opava 11.05.2017
skok daleký 3.81 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod kriketovým míčkem 45.32 Hranice 01.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R8 5 Ostrava - Vítkovice 09.79
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B7 5 Ostrava - Vítkovice 27.61
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F2 14 Ostrava - Vítkovice 3.81
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 21 Hranice 45.32
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 10 Ostrava - Vítkovice 44.45
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm/F 21 Ostrava - Vítkovice 3.45
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B5 4 Frýdek-Místek 09.92
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žcm 30 Frýdek-Místek 3.55
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Frýdek-Místek 44.13
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B3 Třinec DNS
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm/F 36 Třinec 3.56
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 18 Třinec 42.92
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm/F 39 Opava 3.72
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 23 Opava 40.69
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B2 7 Frýdek-Místek 09.79
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žcm 9 Frýdek-Místek 1.15
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žcm 20 Frýdek-Místek 38.35
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R7 3 Ostrava 09.95
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F2 16 Ostrava 3.41