Karta atleta

Export do excelu
  • Veselý Marek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.86 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 23.65 Praha - Děkanka 2.5.2018
300 m 57.20 Praha - Děkanka 23.5.2018
600 m 2:04.33 Praha - Jeseniova 1.6.2017
800 m 3:09.0 Praha - Děkanka 2.5.2018
60 m překážek 12.41 Praha - Juliska 11.5.2017
pětiboj 0759 Praha - Děkanka 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 56.28 Praha - Eden 18.9.2018
vrh koulí 3kg 06.90 Praha - Podvinný mlýn 5.6.2018
skok daleký 3.57 Praha - Děkanka 20.6.2017
skok vysoký 1.05 Praha - Děkanka 23.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm 18 Praha - Eden 06.17
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm Praha - Eden 54.65
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 10 Praha - Jeseniova 06.38
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žcm Praha - Jeseniova 46.70
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 14 Praha-Jeseniova 06.25
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B1 4 Praha - Děkanka 12.60
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) dálka/Žcm/F 13 Praha - Děkanka 3.57
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) kriket/Žcm/F Praha - Kotlářka DNS
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žcm/B1 5 Praha - Jeseniova 2:04.33
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žcm/F Praha - Jeseniova 46.48
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 150 m/Žcm/B2 4 Praha - Kotlářka 24.19
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) koule 3kg/Žcm 5 Praha - Kotlářka 06.72
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B2 5 Praha - Juliska 12.41
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žcm/F 4 Praha - Juliska 52.69
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B1 6 Praha - Děkanka 10.17
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B2 Praha - Děkanka DNF
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B4 1 Praha - Děkanka 12.79
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žcm 13 Praha - Děkanka 3.11
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žcm Praha - Děkanka 45.43
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žcm 13 Praha - Děkanka 0584