Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Pobořil
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.80 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 08.65 Zlín 24.05.2017
60 m 08.97 h Ostrava 21.01.2018
150 m 21.05 Zlín 25.04.2018
300 m 51.83 Frýdek-Místek 01.05.2016
800 m 2:43.82 Zlín 30.05.2018
40 yardů př. 14.77 Olomouc 18.06.2014
60 m překážek (0.76) 10.43 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76) 10.20 Zlín 30.05.2018
skok vysoký 1.54 h Otrokovice 06.01.2019
skok vysoký 1.55 Valašské Meziříčí 17.05.2019
skok daleký 3.86 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 4.60 Zlín 30.05.2018
hod kriketovým míčkem 45.48 Třinec 13.05.2018
pohár rozhlasu 0763 Valašské Meziříčí 17.05.2019
pětiboj 1759 Zlín 30.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 Zlín 24.05.2017
150 m 21.07 Zlín 24.05.2017
60 m překážek (0.76) 10.98 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
60 m překážek (0.76) 10.90 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.40 Uherské Hradiště 15.06.2017
skok vysoký 1.45 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 3.86 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 4.20 Zlín 10.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R1 6 Ostrava - Vítkovice 10.90
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Žcm/F 6= Ostrava - Vítkovice 1.45
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B2 7 Ostrava - Vítkovice 21.46
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 6 Ostrava - Vítkovice 10.98
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) skok vysoký/Žcm/F 5 Ostrava - Vítkovice 1.40
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žcm/R3 4 Hranice 08.97
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok vysoký/Žcm/F 10 Hranice 1.40
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) skok vysoký/Žcm 9 Olomouc 1.39
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B1 5 Uherské Hradiště 08.91
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žcm/B1 5 Uherské Hradiště 21.60
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žcm/F Uherské Hradiště 1.40
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žcm/B1 4 Zlín 21.07
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B4 2 Zlín 08.65
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 2= Zlín 1.36
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B3 2 Zlín 08.79
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 5= Zlín 1.27
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F 7 Zlín 4.20
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B1 3 Uherské Hradiště 08.91
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žcm 9 Uherské Hradiště 1.25
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žcm 16 Uherské Hradiště 3.79
11.03.2017 Valašská laťka (ZŠ Masarykova, TJ Valašské Mez) skok vysoký/Žcm 5= Valašské Meziříčí 1.35
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm 10 Otrokovice 3.86
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žcm Otrokovice 1.35