Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Kopřiva
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Janeček Matúš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m 08.17 h Praha - Stromovka 07.02.2020
150 m 22.36 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 20.14 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 50.28 Praha - Eden 11.05.2018
600 m 2:11.45 Praha-Stromovka 21.06.2016
800 m 2:50.11 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 3:00.7 Praha - Hrabákova 03.04.2019
1000 m 3:31.73 h Praha - Stromovka 08.02.2020
1000 m 3:36.42 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek (0.76) 11.10 h Praha - Stromovka 11.03.2018
60 m překážek (0.76) 11.29 Praha - Eden 11.05.2018
60 m překážek (0.84) 09.27 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.49 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.55 Praha - Jeseniova 08.06.2020
skok o tyči 2.70 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok o tyči 2.60 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok daleký 5.05 h Praha - Stromovka 15.01.2020
skok daleký 4.95 Praha - Děkanka 14.06.2020
vrh koulí 3kg 08.57 h Praha-Stromovka 21.02.2018
vrh koulí 3kg 09.64 Praha - Eden 18.09.2018
vrh koulí 4kg 11.60 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 4kg 13.12 Kolín 27.08.2020
hod diskem 1kg 47.53 Praha - Eden 12.09.2020
hod kladivem 4kg 39.06 Praha - Eden 12.09.2020
hod oštěpem 500g 32.91 Praha - Jeseniova 03.09.2018
hod oštěpem 600g 49.18 Praha - Přátelství 07.09.2020
hod kriketovým míčkem 56.36 Praha - Jeseniova 11.09.2018
pětiboj 1304 Praha - Eden 27.04.2018
sedmiboj hala [Zci] 3256 h Praha - Stromovka 08.02.2020
devítiboj 4206 Praha - Děkanka 13.06.2020
vrhačský trojboj 1774 Kolín 06.06.2020
vrhačský čtyřboj 2144 Kolín 06.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.46 h Praha - Strahov 11.02.2017
60 m 09.32 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
150 m 23.03 Praha - Kotlářka 08.06.2017
800 m 3:17.62 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek (0.76) 11.86 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek (0.76) 11.5 h Český Brod 16.12.2017
skok vysoký 1.27 h Český Brod 16.12.2017
skok daleký 3.89 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
skok daleký 3.83 h Český Brod 16.12.2017
vrh koulí 3kg 07.95 h Praha - Stromovka 19.02.2017
vrh koulí 3kg 08.69 Praha - Přátelství 14.09.2017
hod kriketovým míčkem 49.41 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 1080 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm 7= Český Brod 11.5
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 11 Český Brod 08.8
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 11= Český Brod 3.83
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm 7 Český Brod 1.27
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B10 5 Praha - Podvinný mlýn 09.32
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B11 2 Praha - Podvinný mlýn 11.86
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B5 11 Praha - Podvinný mlýn 3:17.62
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FB 21 Praha - Podvinný mlýn 3.89
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/FB 8 Praha - Podvinný mlýn 49.41
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 35 Praha - Podvinný mlýn 1080
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Praha-Mazurská 08.47
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 9 Praha-Mazurská 42.92
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Praha - Přátelství 08.69
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Praha - Přátelství 43.99
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žcm/B4 1 Praha - Radotín 09.07
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) skok vysoký/Žcm/F Praha - Radotín NM
08.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žcm/B6 4 Praha - Kotlářka 23.03
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 15 Praha - Kotlářka 07.23
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Praha - Podvinný mlýn 12.98
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/F 12 Praha - Podvinný mlýn 3.89
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žcm/B6 3 Praha - Jeseniova 24.28
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) vrh koulí 3kg/Žcm/F 9 Praha - Jeseniova 06.98
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B7 4 Praha - Jeseniova 09.68
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/Žci 17 Praha - Jeseniova 3.86
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 8 Praha - Stromovka 07.95
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žcm/R4 MS Praha - Strahov 09.46
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) vrh koulí 3kg/Žcm/F MS Praha - Strahov 07.61