Karta atleta

Export do excelu
  • Kopřiva Daniel
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Matúš Janeček
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.25 h Český Brod 18.01.2020
150 m 22.36 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 22.38 h Praha - Stromovka 10.01.2018
300 m 50.28 Praha - Eden 11.05.2018
600 m 2:11.45 Praha-Stromovka 21.06.2016
800 m 3:00.7 Praha - Hrabákova 03.04.2019
800 m 2:50.11 h Praha - Stromovka 16.01.2019
1000 m 3:37.03 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:35.56 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 11.00 Praha - Juliska 31.05.2018
60 m překážek 09.31 h Praha - Stromovka 15.01.2020
100 m překážek 16.29 Praha - Juliska 12.10.2019
pětiboj 1304 Praha - Eden 27.04.2018
sedmiboj hala 3104 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
devítiboj 3817 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 35.03 Praha - Eden 07.09.2019
hod oštěpem 500g 32.91 Praha - Jeseniova 03.09.2018
vrh koulí 3kg 08.57 h Praha-Stromovka 21.02.2018
hod kriketovým míčkem 56.36 Praha - Jeseniova 11.09.2018
vrh koulí 3kg 09.64 Praha - Eden 18.09.2018
hod oštěpem 600g 41.62 Kolín 20.09.2019
skok vysoký 1.54 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 09.81 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.81 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.50 Praha - Juliska 12.10.2019
Přespolní běh 0:07:45 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 2.70 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 4kg 11.24 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok daleký 5.05 h Praha - Stromovka 15.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.25 h Český Brod 18.01.2020
1000 m 3:35.56 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 09.31 h Praha - Stromovka 15.01.2020
sedmiboj hala 3104 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 4kg 11.24 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok daleký 5.05 h Praha - Stromovka 15.01.2020
skok o tyči 2.70 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žcm 7= Český Brod 11.5
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 11 Český Brod 08.8
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žcm 11= Český Brod 3.83
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žcm 7 Český Brod 1.27
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B10 5 Praha - Podvinný mlýn 09.32
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B11 2 Praha - Podvinný mlýn 11.86
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B5 11 Praha - Podvinný mlýn 3:17.62
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB 21 Praha - Podvinný mlýn 3.89
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB 8 Praha - Podvinný mlýn 49.41
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 35 Praha - Podvinný mlýn 1080
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) koule 3kg/Žcm/F Praha-Mazurská 08.47
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) kriket/Žcm/F 9 Praha-Mazurská 42.92
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Žcm 4 Praha - Přátelství 08.69
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) kriket/Žcm 6 Praha - Přátelství 43.99
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žcm/B4 1 Praha - Radotín 09.07
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žcm/F Praha - Radotín NM
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žcm/B6 4 Praha - Kotlářka 23.03
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) koule 3kg/Žcm/F 15 Praha - Kotlářka 07.23
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B1 3 Praha - Podvinný mlýn 12.98
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/F 12 Praha - Podvinný mlýn 3.89
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žcm/B6 3 Praha - Jeseniova 24.28
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 3kg/Žcm/F 9 Praha - Jeseniova 06.98
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B7 4 Praha - Jeseniova 09.68
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žci 17 Praha - Jeseniova 3.86
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 8 Praha - Stromovka 07.95
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žcm/R4 MS Praha - Strahov 09.46
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) koule 3kg/Žcm/F MS Praha - Strahov 07.61