Karta atleta

Export do excelu
  • Kroužel Tomáš
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér Tomáš Kroužel
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.89 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
60 m 08.34 Kolín 01.06.2018
60 m 08.30 h Nymburk 09.12.2018
100 m 13.28 Nymburk 25.06.2018
150 m 19.65 Kolín 14.06.2019
150 m 21.23 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
200 m 27.77 Nymburk 25.06.2018
300 m 41.89 Brno 09.09.2019
300 m 51.19 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
600 m 1:43.72 Čáslav 22.06.2018
800 m 2:15.34 Beroun 01.09.2019
800 m 2:27.85 h Praha - Strahov 13.01.2019
1000 m 3:01.82 Kolín 01.05.2019
1500 m 4:47.43 Kolín 20.09.2019
60 m překážek 10.02 Kolín 01.06.2018
60 m překážek 10.03 h Nymburk 02.12.2018
1500 m překážek 5:24.32 Praha - Přátelství 19.06.2019
sprintérský trojboj 1301 Nymburk 25.06.2018
pohár rozhlasu 1383 Nymburk 14.05.2019
pětiboj 2092 Kolín 01.06.2018
čtyřboj 2147 Nymburk 29.09.2019
trojboj 1467 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
hod oštěpem 500g 25.41 Nymburk 27.06.2018
hod oštěpem 600g 29.39 Vlašim 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 50.92 Praha - Juliska 04.06.2018
vrh koulí 3kg 08.02 Nymburk 22.04.2018
vrh koulí 3kg 10.46 h Nymburk 02.12.2018
vrh koulí 4kg 07.73 Nymburk 29.09.2019
vrh koulí 4kg 07.84 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.63 Kolín 01.06.2018
skok daleký 4.58 h Nymburk 01.12.2019
skok vysoký 1.13 h Český Brod 19.02.2017
Přespolní běh 07:36 Dolní Dobrouč 24.03.2018
Přespolní běh mílaři 0:11:16 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 Brno 09.09.2019
150 m 19.65 Kolín 14.06.2019
300 m 41.89 Brno 09.09.2019
800 m 2:15.34 Beroun 01.09.2019
800 m 2:27.85 h Praha - Strahov 13.01.2019
1000 m 3:01.82 Kolín 01.05.2019
1500 m 4:47.43 Kolín 20.09.2019
1500 m překážek 5:24.32 Praha - Přátelství 19.06.2019
pohár rozhlasu 1383 Nymburk 14.05.2019
čtyřboj 2147 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 600g 29.39 Vlašim 26.04.2019
vrh koulí 4kg 07.73 Nymburk 29.09.2019
vrh koulí 4kg 07.84 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.92 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 4.58 h Nymburk 01.12.2019
Přespolní běh 11:21 Mladá Boleslav 30.03.2019
Přespolní běh mílaři 0:11:16 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žcm/B1 6 Jablonec nad Nisou 08.87
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žcm/R3 MS Čáslav 08.74
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 800 m/Žcm/F 6 Čáslav 2:38.98
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) kriket/Žcm/F 12 Čáslav 41.64
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/F 7 Praha - Juliska 08.87
02.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žcm/F Kolín 3:16.1
02.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R4 Kolín 08.8
02.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žcm Kolín DNS
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) Body/Žcm/F 5 Praha - Přátelství 1151
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 60 m/Žcm/B1 3 Praha - Přátelství 08.92
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) dálka/Žcm 6 Praha - Přátelství 4.04
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) kriket/Žcm 7 Praha - Přátelství 38.03
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 800 m/Žcm 4 Praha - Přátelství 2:38.09
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R3 5 Kladno 09.03
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žcm/B1 5 Kladno 21.78
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B1 6 Kladno 2:39.48
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 8 Kolín 1292
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B3 4 Kolín 12.71
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 4 Kolín 37.91
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B2 2 Kolín 09.05
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 4 Kolín 4.15
14.05.2017 Přebor Středočeského kraje (východ) mladšího žactva v pětiboji (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm Kolín 2:37.47
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/F 5 Jablonec nad Nisou 09.04
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žcm/F Jablonec nad Nisou 2:40.36
07.05.2017 Přebory Libereckého kraje ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žcm/F Jablonec nad Nisou 12.51
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 800 m/Žcm Kutná Hora 2:38.94
28.04.2017 1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B" (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) kriket/Žcm 8 Kutná Hora 36.84
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žcm/B2 1 Jablonec nad Nisou 09.14
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žcm/F 6 Jablonec nad Nisou 2:42.88
05.03.2017 Jarní cena Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žcm/B2 2 Nymburk 09.31
05.03.2017 Jarní cena Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m př./Žcm/B2 4 Nymburk 13.62
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žcm 3= Český Brod 13.8
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm/B3 1 Český Brod 09.2
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žcm Český Brod 3.89
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žcm Český Brod 1.13
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žcm/R13 2 Praha - Strahov 09.27
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 800 m/Žcm/B4 5 Praha - Strahov 2:50.22
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) koule 3kg/Žcm 9 Praha - Strahov 06.40
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) 60 m/Žcm Nymburk 09.52
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) 60 m př./Žcm Nymburk 13.03
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) dálka/Žcm Nymburk 3.69
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) koule 3kg/Žcm Nymburk 05.82