Karta atleta

Export do excelu
  • Veselý Petr
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.79 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
60 m 08.76 Brno 10.09.2018
60 m 08.79 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
150 m 20.55 Kladno 28.04.2019
150 m 25.23 h Praha - Strahov 11.02.2017
300 m 41.39 Brno 09.09.2019
300 m 44.82 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
600 m 2:03.75 Brno 05.09.2016
800 m 2:14.86 Beroun 01.09.2019
800 m 2:23.80 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
1000 m 3:10.54 Kutná Hora 16.09.2018
1500 m 4:48.46 Brno 09.09.2019
60 m překážek 12.30 h Praha - Strahov 11.02.2018
pohár rozhlasu 0759 Beroun 06.05.2019
čtyřboj 0517 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
trojboj 1049 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
hod plným míčem 1kg 05.05 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
skok daleký 3.39 Beroun 30.09.2017
skok daleký 3.96 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
skok vysoký 1.41 Kutná Hora 16.09.2018
skok vysoký 1.25 h Rudná 19.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žcm/B5 5 Jablonec nad Nisou 09.60
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žcm/F2 8 Jablonec nad Nisou 3.96
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 1000 m/Žcm/B2 10 Beroun 3:30.74
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) dálka/Žcm/F 23 Beroun 3.39
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žcm/B5 3 Beroun 51.43
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žcm/F 24 Beroun 3.46
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žcm/R7 5 Brno 09.62
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 800 m/Žcm/B2 7 Brno 2:41.10
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žcm/KF 18 Brno 3.24
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žcm/B1 6 Kladno 51.50
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žcm 12 Kladno 4.03
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R4 8 Kladno 10.05
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B2 8 Kladno 2:46.00
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Beroun, kategorie III (Tyršův stadion TJ LOKOMOTIVA Beroun , Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) poharR/Žcm Beroun 0352
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Beroun, kategorie III (Tyršův stadion TJ LOKOMOTIVA Beroun , Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 1000 m/Žcm/B3 6 Beroun 3:36.4
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B5 4 Stará Boleslav 09.94
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm/B1 10 Stará Boleslav 2:57.42
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žcm/B5 MS Praha - Strahov 25.23
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žcm/B2 MS Praha - Strahov 2:51.89