Karta atleta

Export do excelu
  • Moucha Petr
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.22 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 21.24 Praha - Eden 03.05.2019
150 m 24.46 h Praha - Stromovka 10.01.2018
300 m 49.31 h Praha - Strahov 17.02.2019
400 m 95.44 h Praha 13.03.2014
600 m 2:19.61 Praha-Kotlářka 27.04.2016
800 m 2:47.83 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
1000 m 3:18.94 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:35.00 h Praha 15.12.2013
60 m překážek 10.72 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek 09.62 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek 17.73 Praha - Děkanka 13.06.2019
200 m překážek 33.04 Praha - Vokovice 28.05.2019
1500 m překážek 5:58.26 Praha - Juliska 21.05.2019
pohár rozhlasu 0876 Stadion Přátelství 09.05.2019
pětiboj 1427 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
devítiboj 3003 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 17.76 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 29.26 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 41.79 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 3kg 08.58 Rudná 18.09.2018
vrh koulí 3kg 06.52 h Praha-Stromovka 21.02.2018
vrh koulí 4kg 08.00 Rudná 08.05.2019
skok daleký 4.86 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.31 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok o tyči 2.10 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.45 Praha - Juliska 12.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.22 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 21.24 Praha - Eden 03.05.2019
300 m 49.31 h Praha - Strahov 17.02.2019
1000 m 3:18.94 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 09.62 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek 17.73 Praha - Děkanka 13.06.2019
200 m překážek 33.04 Praha - Vokovice 28.05.2019
1500 m překážek 5:58.26 Praha - Juliska 21.05.2019
pohár rozhlasu 0876 Stadion Přátelství 09.05.2019
devítiboj 3003 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 17.76 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 29.26 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 08.00 Rudná 08.05.2019
skok daleký 4.86 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.31 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok o tyči 2.10 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.45 Praha - Juliska 12.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B5 3 Praha - Podvinný mlýn 09.78
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B4 4 Praha - Podvinný mlýn 12.53
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B2 11 Praha - Podvinný mlýn 3:00.83
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FA 16 Praha - Podvinný mlýn 3.69
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FA 20 Praha - Podvinný mlýn 29.92
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 48 Praha - Podvinný mlýn 0834
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m př./Žcm/B5 1 Praha-Mazurská 12.71
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) dálka/Žcm/F 12 Praha-Mazurská 3.62
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Žcm/B2 3 Praha - Přátelství 12.48
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žcm 10 Praha - Přátelství 3.88
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B1 Praha - Eden DNS
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden DNS
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B2 5 Praha - Juliska 28.92
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žcm 10 Praha - Juliska 06.07
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B3 Praha - Juliska DNS
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B2 6 Praha - Juliska 13.09
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F 29 Praha - Juliska 3.65
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B2 6 Praha - Stromovka 14.23
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm 17 Praha - Stromovka 3.40