Karta atleta

Export do excelu
  • Procházka Jindřich
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Lenka Švábíková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
60 m 08.27 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 19.01 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
150 m 19.63 h Praha-Stromovka 1.12.2018
300 m 41.73 Praha - Děkanka 9.5.2019
300 m 43.23 h Praha-Stromovka 1.12.2018
600 m 2:09.86 Praha-Stromovka 21.6.2016
1000 m 3:18.87 Praha - Jitřní 15.5.2019
1500 m 5:09.25 Praha - Eden 7.9.2019
60 m překážek 10.49 Praha-Pekařka 21.6.2018
pohár rozhlasu 0967 Praha - Jitřní 15.5.2019
hod kriketovým míčkem 34.30 Praha-Stromovka 21.6.2016
vrh koulí 3kg 06.13 Praha - Pekařka 17.5.2018
skok daleký 4.21 Praha-Pekařka 21.6.2018
skok vysoký 1.26 Praha - Vokovice 30.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.99 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
150 m 19.01 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
300 m 41.73 Praha - Děkanka 9.5.2019
1000 m 3:18.87 Praha - Jitřní 15.5.2019
1500 m 5:09.25 Praha - Eden 7.9.2019
pohár rozhlasu 0967 Praha - Jitřní 15.5.2019
skok daleký 4.18 Praha - Jeseniova 24.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B2 5 Praha - Stromovka 20.10
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B6 2 Praha - Stromovka 44.17
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B1 2 Praha - Eden 08.39
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B1 4 Praha - Eden 20.54
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B2 4 Praha - Eden 08.62
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B2 3 Praha - Eden 21.23
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B1 1 Praha-Jeseniova 08.48
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B1 1 Praha-Jeseniova 21.53
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/R2 2 Praha - Kotlářka 08.66
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žcm/FA 5 Praha - Kotlářka 08.66
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B3 1 Praha - Juliska 21.07
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žcm 13 Praha - Juliska 05.54
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B1 5 Praha - Juliska 08.63
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F 21 Praha - Juliska 3.83
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B7 1 Praha - Jeseniova 08.82
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žci 8 Praha - Jeseniova 3.70
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B1 5 Praha - Stromovka 08.58
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B2 3 Praha - Stromovka 21.04
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B17 1 Praha - Stromovka 08.69
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B13 2 Praha - Stromovka 21.19
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B6 3 Praha - Stromovka 08.57
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žci/B7 4 Praha - Stromovka 47.5