Karta atleta

Export do excelu
  • Vetengl Filip
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AKM Viktoria Plzeň
  • Trenér Bohumil Rodek
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.20 Plzeň 01.05.2019
60 m 08.05 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 19.03 Stříbro 01.06.2019
150 m 18.87 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 40.01 Stříbro 01.06.2019
300 m 38.71 h Praha - Stromovka 16.02.2020
500 m 1:17.19 Plzeň 01.05.2019
600 m 1:54.87 Stříbro 21.05.2016
800 m 2:22.36 Praha - Eden 15.09.2018
800 m 2:34.26 h Praha - Strahov 11.02.2017
1000 m 3:31.01 Domažlice 06.09.2017
hod diskem 1kg 16.03 Sušice 19.04.2019
hod oštěpem 600g 23.57 Plzeň - Schwarzova 25.06.2019
hod kriketovým míčkem 46.11 Domažlice 06.09.2017
vrh koulí 3kg 06.95 Plzeň 26.06.2018
vrh koulí 4kg 06.61 Plzeň - Schwarzova 26.04.2019
vrh koulí 4kg 06.51 h Plzeň 01.02.2019
skok daleký 4.62 Plzeň 01.05.2019
skok daleký 5.00 h Plzeň, běžecký tunel Táborská ul. 15.01.2019
skok vysoký 1.39 Plzeň- Petřín 04.09.2018
skok vysoký 1.36 h Plzeň 01.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.05 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 18.87 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 38.71 h Praha - Stromovka 16.02.2020
skok daleký 4.54 h Plzeň 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žcm/B1 7 Plzeň (Skvrňany) 21.23
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm/B1 4 Plzeň (Skvrňany) 2:29.58
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žcm/F 10 Plzeň (Skvrňany) 44.50
06.09.2017 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva - skupina B (AC Domažlice) 1000 m/Žcm Domažlice 3:31.01
06.09.2017 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva - skupina B (AC Domažlice) dálka/Žcm Domažlice 4.09
06.09.2017 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva - skupina B (AC Domažlice) kriket/Žcm Domažlice 46.11
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/M/B2 4 Nýřany 46.90
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m př./Žcm/F Nýřany DNS
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) dálka/Žci/F 11 Nýřany 4.05
22.06.2017 3. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní, skupina B (AKM Viktoria Plzeň z.s. ve spo) 150 m/Žcm/B1 5 Nýřany 21.32
22.06.2017 3. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní, skupina B (AKM Viktoria Plzeň z.s. ve spo) 600 m/Žcm/F Nýřany 1:58.13
22.06.2017 3. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní, skupina B (AKM Viktoria Plzeň z.s. ve spo) kriket/Žcm/F Nýřany 40.87
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žcm/B2 1 Stříbro 21.53
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žcm/F Stříbro 2:29.92
25.05.2017 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň - skupina B (Atletický oddíl Mílaři Domažli) 60 m/Žcm/R1 2 Domažlice 09.05
25.05.2017 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň - skupina B (Atletický oddíl Mílaři Domažli) 60 m/Žcm/F 4 Domažlice 08.91
25.05.2017 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň - skupina B (Atletický oddíl Mílaři Domažli) 150 m/Žcm/B1 4 Domažlice 21.75
11.05.2017 1.kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň – skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/R3 2 Stříbro 08.98
11.05.2017 1.kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň – skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/F 6 Stříbro 09.19
11.05.2017 1.kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň – skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žcm/F Stříbro 2:35.09
11.05.2017 1.kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň – skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm/F Stříbro 37.94
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žcm/R3 1 Praha - Strahov 08.90
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žcm/F 6 Praha - Strahov 08.90
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žcm/B1 3 Praha - Strahov 2:34.26
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žcm/R8 MS Praha - Strahov 08.95
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žcm/B4 MS Praha - Strahov 21.68