Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Kupka
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.04 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m 08.07 Frýdek-Místek 13.09.2020
150 m 21.33 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
150 m 19.59 Holešov 01.06.2020
300 m 41.13 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
300 m 41.16 Zlín 24.06.2020
800 m 2:43.58 Zlín 19.09.2018
60 m překážek (0.76) 11.16 Zlín 09.05.2018
200 m překážek (0.76) 30.92 Zlín 24.06.2020
skok vysoký 1.21 h Zlín 06.12.2017
skok vysoký 1.38 Holešov 13.05.2020
skok daleký 4.67 Zlín 09.05.2018
skok daleký 4.94 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
hod oštěpem 600g 21.91 Zlín 24.06.2020
hod kriketovým míčkem 34.88 Zlín 19.09.2018
pětiboj 1119 Zlín 19.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.24 Zlín 13.09.2017
60 m 09.11 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 21.67 Uherské Hradiště 26.04.2017
300 m 45.86 Hranice 01.10.2017
300 m 45.67 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
800 m 2:44.43 Zlín 13.09.2017
60 m překážek (0.76) 12.40 Zlín 13.09.2017
skok vysoký 1.21 h Zlín 06.12.2017
skok daleký 3.83 h Olomouc 20.01.2017
skok daleký 4.00 Hranice 01.10.2017
hod kriketovým míčkem 29.93 Zlín 13.09.2017
pětiboj 1101 Zlín 13.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R7 3 Ostrava - Vítkovice 09.11
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B2 2 Ostrava - Vítkovice 45.67
06.12.2017 Mikulášská laťka (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žcm 11 Zlín 1.21
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B4 2 Ostrava - Vítkovice 21.96
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B1 7 Ostrava - Vítkovice 46.77
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 6 Ostrava - Vítkovice 14.69
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 300 m/Žcm/F2 Hranice 45.86
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok daleký/Žcm/F 22 Hranice 4.00
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 9 Zlín 1101
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B5 3 Zlín 09.24
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 2 Zlín 12.40
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B3 3 Zlín 2:44.43
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm 14= Zlín 3.81
13.09.2017 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 28 Zlín 29.93
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žcm/B2 4 Uherské Hradiště 22.16
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žcm/B1 1 Uherské Hradiště 46.90
15.06.2017 4. kolo KP družstev mladšího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žcm/F 12 Uherské Hradiště 3.98
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žcm/B5 2 Zlín 21.58
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žcm/B2 1 Zlín 46.68
24.05.2017 III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F 7 Zlín 4.22
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žcm/B2 2 Zlín 46.93
10.05.2017 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm/F 11 Zlín 3.80
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B3 2 Uherské Hradiště 08.94
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žcm/B5 1 Uherské Hradiště 21.67
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žcm 25 Uherské Hradiště 28.40
20.01.2017 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R2 2 Olomouc 09.68
20.01.2017 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/F 7 Olomouc 3.83