Karta atleta

Export do excelu
  • Rákosníková Aneta
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Marek Čepelák
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.69 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m 09.48 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 23.07 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m 49.10 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
800 m 3:00.48 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 12.23 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek 10.41 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek 20.21 Praha - Juliska 12.10.2019
pětiboj 1472 Praha - Eden 27.04.2018
sedmiboj 2798 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 0,75kg 22.06 Praha - Eden 19.06.2019
hod oštěpem 500g 18.58 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 32.96 Praha - Eden 27.04.2018
vrh koulí 2kg 09.66 Praha - Eden 18.09.2018
vrh koulí 3kg 08.45 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 3kg 08.07 h Praha - Strahov 17.02.2019
skok daleký 4.46 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.52 Praha - Děkanka 13.06.2019
skok vysoký 1.60 h Praha - Stromovka 20.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 10.41 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok vysoký 1.60 h Praha - Stromovka 20.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) výška/Žkm Praha-Jeseniova 1.32
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žkm/B4 4 Praha - Přátelství 24.54
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žkm 6= Praha - Přátelství 1.21
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B4 Praha - Radotín DNS
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m př./Žkm/B2 Praha - Radotín DNS
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) dálka/Žkm/F Praha - Radotín DNS
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) výška/Žkm/F 14 Praha - Kotlářka 1.24
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B1 6 Praha - Podvinný mlýn 10.56
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm/F 5 Praha - Podvinný mlýn 1.25
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B10 MB Praha - Jeseniova 10.26