Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Rousková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Korbel Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Praha - Stromovka 19.06.2019
60 m 08.55 h Praha - Strahov 14.12.2019
150 m 21.09 Praha - Juliska 21.05.2019
800 m 2:59.62 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.87 h Praha-Stromovka 21.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.23 Praha - Podvinný mlýn 06.06.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.63 h Praha-Juliska 30.01.2019
200 m překážek (0.76) 32.92 Praha - Eden 07.09.2019
skok vysoký 1.43 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok vysoký 1.43 Praha - Jeseniova 24.04.2019
skok daleký 4.66 Praha - Juliska 21.05.2019
skok daleký 4.60 h Praha - Stromovka 08.01.2020
vrh koulí 2kg 08.13 Praha - Jeseniova 30.05.2018
vrh koulí 3kg 07.05 h Jablonec nad Nisou 06.02.2019
pohár rozhlasu 0534 Olomouc 12.06.2018
hod kriketovým míčkem 29.10 Praha - Jeseniova 11.10.2018
pětiboj 1935 Praha - Jeseniova 11.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.19 Praha - Kotlářka 07.06.2017
150 m 23.07 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
800 m 2:59.62 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.61 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
skok vysoký 1.32 Praha - Jeseniova 18.05.2017
skok daleký 4.04 Praha - Radotín 20.06.2017
vrh koulí 2kg 06.33 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
hod kriketovým míčkem 25.96 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 1672 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B14 1 Praha - Podvinný mlýn 09.28
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B14 2 Praha - Podvinný mlýn 12.61
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B5 6 Praha - Podvinný mlýn 2:59.62
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FC Praha - Podvinný mlýn 4.04
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FC 16 Praha - Podvinný mlýn 25.96
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 41 Praha - Podvinný mlýn 1672
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm 13= Praha - Eden 1.24
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 13 Praha - Eden 4.04
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B6 1 Praha - Jeseniova 23.28
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm 7 Praha - Jeseniova 1.23
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm 13 Praha-Jeseniova 3.90
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Praha - Radotín 12.53
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/F Praha - Radotín 4.04
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R6 4 Praha - Kotlářka 09.19
08.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žkm/F 16= Praha - Kotlářka 1.20
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B4 3 Praha - Podvinný mlýn 23.07
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 23 Praha - Podvinný mlýn 06.33
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) skok vysoký/Žkm Praha - Kotlářka NM
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B6 1 Praha - Jeseniova 09.33
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok vysoký/Žkm/F 4 Praha - Jeseniova 1.32
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B12 2 Praha - Jeseniova 09.44
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Praha - Jeseniova 12.67
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 73 Praha - Vítkov 5:23.9