Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Němečková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Čepelák Marek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.38 Kolín 03.06.2018
60 m 08.64 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 20.44 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 20.49 Praha - Děkanka 13.06.2020
300 m 46.72 h Praha - Stromovka 16.01.2019
300 m 45.29 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
800 m 2:38.05 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:35.00 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.81 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.08 h Praha - Strahov 09.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.39 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.42 Praha - Děkanka 13.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.59 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok vysoký 1.49 h Praha - Strahov 14.12.2019
skok vysoký 1.50 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok daleký 4.79 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
skok daleký 4.62 h Praha - Strahov 09.12.2018
vrh koulí 2kg 08.56 Praha - Juliska 15.05.2018
vrh koulí 3kg 09.30 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 09.49 Praha - Děkanka 13.06.2020
hod oštěpem 500g 23.05 Praha - Eden 05.06.2020
pohár rozhlasu 1903 Olomouc 12.06.2018
hod kriketovým míčkem 32.72 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
pětiboj 2803 Kolín 03.06.2018
pětiboj hala [Zky] 2779 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 4000 Praha - Děkanka 13.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.97 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.12 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
skok daleký 4.51 Praha - Kotlářka 07.06.2017
vrh koulí 2kg 07.40 Praha - Eden 14.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B3 1 Praha-Jeseniova 08.89
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Praha-Jeseniova 11.96
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm/F Praha - Eden 4.16
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 13 Praha - Eden 07.40
08.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R2 6 Praha - Kotlářka 11.63
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žkm/F 7 Praha - Kotlářka 4.51
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B6 MS Praha - Podvinný mlýn 08.97
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 MS Praha - Podvinný mlýn 11.12
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 1 Praha - Jeseniova 10.95
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/Žkm/F Praha - Jeseniova 4.43