Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Kutalová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIK RUDNÁ
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.27 Praha - Juliska 21.05.2019
100 m 15.63 Beroun 14.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.6 Rudná 25.04.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.91 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
skok daleký 3.42 h Jablonec nad Nisou 26.02.2017
skok daleký 3.62 Rudná 25.04.2018
vrh koulí 2kg 08.11 Praha - Jeseniova 30.05.2018
vrh koulí 3kg 07.06 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
vrh koulí 3kg 06.59 Praha - Vokovice 28.05.2019
hod diskem 0,75kg 18.43 Kladno 18.06.2019
hod oštěpem 400g 16.23 Kladno 02.06.2017
hod oštěpem 500g 23.66 Praha - Děkanka 13.06.2019
pohár rozhlasu 0000 Rudná 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 38.10 Rudná 18.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.5 Rudná 03.05.2017
100 m 15.63 Beroun 14.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 15.24 Praha - Jeseniova 01.06.2017
skok daleký 3.42 h Jablonec nad Nisou 26.02.2017
skok daleký 3.47 Praha - Kotlářka 18.05.2017
vrh koulí 2kg 06.74 Praha - Eden 14.09.2017
hod oštěpem 400g 16.23 Kladno 02.06.2017
hod kriketovým míčkem 33.10 Praha-Mazurská 21.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 18 Praha-Mazurská 06.38
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 9= Praha-Mazurská 33.10
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 17 Praha - Eden 06.74
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10 Praha - Eden 31.99
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 400g/Žkm 15 Kladno 16.23
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 5 Praha - Jeseniova 15.24
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/Žkm/F 25 Praha - Jeseniova 3.44
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/B6 MS Praha - Kotlářka DNS
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) skok daleký/Žkm MS Praha - Kotlářka 3.47
14.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mužů Středočeského kraje, Otevřený závod mužů (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Žkm MB Beroun 15.63
14.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mužů Středočeského kraje, Otevřený závod mužů (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm MB Beroun 2.99
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm 9 Rudná 09.5
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) skok daleký/Žkm 11 Rudná 3.45
26.02.2017 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) skok daleký/Ž 21 Jablonec nad Nisou 3.42