Karta atleta

Export do excelu
  • Böhmová Lucie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický školní klub Mazurská, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.61 Praha - Děkanka 21.5.2019
60 m 09.49 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 24.55 Praha - Děkanka 31.5.2018
150 m 26.19 h Praha - Stromovka 15.2.2017
300 m 54.52 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 2:25.64 Praha - Radotín 20.6.2017
800 m 3:34.73 Praha - Vokovice 15.5.2018
pohár rozhlasu 0905 Praha - ZŠ Burešova 3.5.2018
hod diskem 0,75kg 20.33 Praha - Juliska 28.5.2019
hod oštěpem 500g 24.72 Praha - Mazurská 9.9.2019
hod kriketovým míčkem 35.39 Rudná 18.9.2018
vrh koulí 2kg 09.61 Rudná 18.9.2018
vrh koulí 2kg 08.61 h Praha-Stromovka 31.1.2018
vrh koulí 3kg 08.75 Praha - Děkanka 21.5.2019
vrh koulí 3kg 08.08 h Praha - Stromovka 9.1.2019
skok vysoký 1.09 Praha - Radotín 20.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.61 Praha - Děkanka 21.5.2019
60 m 09.49 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 54.52 h Praha - Stromovka 16.1.2019
hod diskem 0,75kg 20.33 Praha - Juliska 28.5.2019
hod oštěpem 500g 24.72 Praha - Mazurská 9.9.2019
vrh koulí 3kg 08.75 Praha - Děkanka 21.5.2019
vrh koulí 3kg 08.08 h Praha - Stromovka 9.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) koule 2kg/Žkm/F 4 Praha-Mazurská 08.60
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 5 Praha - Jeseniova 08.63
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žkm 15 Praha - Jeseniova 28.19
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 600 m/Žkm/B2 6 Praha - Radotín 2:25.64
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) kriket/Žkm/F 5 Praha - Radotín 28.69
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) koule 2kg/Žkm/F 14 Praha - Kotlářka 07.83
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B3 3 Praha - Podvinný mlýn 10.56
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm/F Praha - Podvinný mlýn NM
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B3 4 Praha - Jeseniova 25.81
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm 6 Praha - Jeseniova 08.12
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm 6 Praha - Jeseniova 09.06
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 16 Praha - Stromovka 07.52
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B22 6 Praha - Stromovka 10.35
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B34 5 Praha - Stromovka 26.19
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B23 6 Praha - Stromovka 10.33
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 2kg/Žkm 24 Praha - Stromovka 07.04
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B17 6 Praha - Stromovka 10.19