Karta atleta

Export do excelu
  • Bednárková Eliška
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Vít Molva
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m 09.32 h Nehvizdy 6.1.2019
150 m 23.13 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
600 m 2:13.72 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
800 m 3:03.76 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 13.03 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
60 m překážek 12.33 h Nehvizdy 10.3.2019
pětiboj 1461 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
hod diskem 0,75kg 15.69 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.90 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2018
vrh koulí 2kg 07.32 Praha - Juliska 15.5.2018
vrh koulí 3kg 07.21 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
skok daleký 3.57 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
skok daleký 3.94 h Nehvizdy 20.1.2019
skok vysoký 1.07 Praha - Radotín 20.6.2017
skok vysoký 1.20 h Nehvizdy 24.2.2019
Přespolní běh 5:09.4 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m 09.32 h Nehvizdy 6.1.2019
150 m 23.13 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m překážek 12.33 h Nehvizdy 10.3.2019
hod diskem 0,75kg 15.69 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
vrh koulí 3kg 07.21 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
skok daleký 3.94 h Nehvizdy 20.1.2019
skok vysoký 1.20 h Nehvizdy 24.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B2 4 Praha - Podvinný mlýn 10.18
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B5 1 Praha - Podvinný mlýn 14.64
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B2 3 Praha - Podvinný mlýn 3:03.76
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FA 22 Praha - Podvinný mlýn 3.13
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FA 10 Praha - Podvinný mlýn 31.63
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 77 Praha - Podvinný mlýn 1111
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) kriket/Žkm 14 Praha - Přátelství 27.84
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B5 4 Praha - Radotín 10.06
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žkm/F 25 Praha - Radotín 1.07
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 600 m/Žkm/B3 5 Praha - Podvinný mlýn 2:13.72
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/F 14 Praha - Podvinný mlýn 25.34
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B9 MB Praha - Jeseniova 10.57
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B7 3 Praha - Jeseniova 24.85
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm 27 Praha - Jeseniova 05.81
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B3 2 Praha - Podvinný Mlýn 10.79
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B2 7 Praha - Podvinný Mlýn 3:25.53
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B3 3 Praha - Podvinný Mlýn 15.27
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm Praha - Podvinný Mlýn NM
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm 9 Praha - Podvinný Mlýn 26.85
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 28 Praha - Podvinný Mlýn 0610
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 53 Praha - Vítkov 5:09.4