Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Bednárková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Molva Vít
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
60 m 09.16 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 21.87 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 22.99 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2020
300 m 50.19 h Praha - Stromovka 15.01.2020
600 m 2:13.72 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
800 m 2:54.19 Praha - Podvinný mlýn 08.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.90 h Nehvizdy 07.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.03 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 12.33 h Nehvizdy 10.03.2019
skok vysoký 1.07 Praha - Radotín 20.06.2017
skok vysoký 1.25 h Nehvizdy 05.01.2020
skok daleký 3.57 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 3.94 h Nehvizdy 20.01.2019
vrh koulí 2kg 07.32 Praha - Juliska 15.05.2018
vrh koulí 3kg 07.21 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
hod diskem 0,75kg 15.69 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
hod oštěpem 500g 21.75 Praha - Mazurská 09.09.2019
hod kriketovým míčkem 32.90 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2018
pětiboj 1461 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.18 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
150 m 24.85 Praha - Jeseniova 18.05.2017
600 m 2:13.72 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
800 m 3:03.76 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.64 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
skok vysoký 1.07 Praha - Radotín 20.06.2017
skok daleký 3.13 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 2kg 05.81 Praha - Jeseniova 18.05.2017
hod kriketovým míčkem 31.63 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 1111 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B2 4 Praha - Podvinný mlýn 10.18
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B5 1 Praha - Podvinný mlýn 14.64
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B2 3 Praha - Podvinný mlýn 3:03.76
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FA 22 Praha - Podvinný mlýn 3.13
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 10 Praha - Podvinný mlýn 31.63
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 77 Praha - Podvinný mlýn 1111
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Praha - Přátelství 27.84
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B5 4 Praha - Radotín 10.06
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) skok vysoký/Žkm/F 25 Praha - Radotín 1.07
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 600 m/Žkm/B3 5 Praha - Podvinný mlýn 2:13.72
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 14 Praha - Podvinný mlýn 25.34
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B9 MB Praha - Jeseniova 10.57
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B7 3 Praha - Jeseniova 24.85
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) vrh koulí 2kg/Žkm 27 Praha - Jeseniova 05.81
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B3 2 Praha - Podvinný Mlýn 10.79
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B2 7 Praha - Podvinný Mlýn 3:25.53
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Praha - Podvinný Mlýn 15.27
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm Praha - Podvinný Mlýn NM
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Praha - Podvinný Mlýn 26.85
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 28 Praha - Podvinný Mlýn 0610
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 53 Praha - Vítkov 5:09.4