Karta atleta

Export do excelu
  • Šimíčková Anna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.37 Praha - Juliska 4.6.2018
60 m 08.66 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 21.53 Praha - Děkanka 13.6.2019
600 m 2:06.49 Praha - Děkanka 20.6.2017
800 m 2:54.29 Praha - Pekařka 17.5.2018
800 m 2:59.65 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek 11.04 Praha-Pekařka 21.6.2018
60 m překážek 10.51 h Praha-Stromovka 20.12.2018
pohár rozhlasu 1111 Praha- Stromovka 25.4.2018
pětiboj 2379 Slaný 11.5.2018
hod kriketovým míčkem 46.00 Praha - Pekařka 17.5.2018
vrh koulí 2kg 09.10 Praha - Vokovice 30.5.2018
vrh koulí 2kg 08.54 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok daleký 4.20 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
skok daleký 4.46 h Praha-Stromovka 20.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
150 m 21.53 Praha - Děkanka 13.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 2 Praha-Stromovka 10.83
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B2 3 Praha-Stromovka 08.80
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 7 Praha-Stromovka 08.54
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm 10 Praha-Stromovka 4.04
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B1 7 Praha-Stromovka 2:59.65
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B18 4 Praha - Podvinný mlýn 09.02
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B20 3 Praha - Podvinný mlýn 11.83
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B8 6 Praha - Podvinný mlýn 2:58.92
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FD 24 Praha - Podvinný mlýn 3.53
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FD 4 Praha - Podvinný mlýn 39.80
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 26 Praha - Podvinný mlýn 1903
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 5 Praha - Eden 08.87
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 16 Praha - Eden 36.69
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 600 m/Žkm/B1 6 Praha - Děkanka 2:06.49
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) kriket/Žkm/F Praha - Děkanka 36.04
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R10 1 Praha - Kotlářka 08.84
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) dálka/Žkm/F 13 Praha - Kotlářka 4.19
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B7 1 Praha - Jeseniova 12.31
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F Praha - Jeseniova 4.09
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 150 m/Žkm/B2 4 Praha - Kotlářka 23.61
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) koule 2kg/Žkm 7 Praha - Kotlářka 06.55
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B5 3 Praha - Juliska 09.12
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F 16 Praha - Juliska 34.04