Karta atleta

Export do excelu
  • Alžběta Zemánková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Korbel Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Praha - Děkanka 13.06.2019
60 m 08.13 h Praha - Strahov 14.12.2019
150 m 20.43 h Praha-Stromovka 21.02.2018
150 m 20.20 Praha - Stromovka 19.06.2019
300 m 47.67 Praha - Kotlářka 07.06.2017
600 m 1:58.28 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 3:10.0 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.54 Praha - Podvinný mlýn 06.06.2018
skok vysoký 1.43 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok vysoký 1.46 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok daleký 4.94 Praha - Děkanka 13.06.2019
skok daleký 4.67 h Praha-Stromovka 07.12.2019
vrh koulí 2kg 07.60 Praha - Jeseniova 30.05.2018
hod kriketovým míčkem 28.92 Praha - Jeseniova 06.10.2017
pohár rozhlasu 1209 Praha - Jeseniova 10.05.2018
pětiboj 1700 Praha - Jeseniova 11.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 Praha - Juliska 11.05.2017
60 m 08.48 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 20.63 Praha - Radotín 20.06.2017
150 m 20.54 h Praha - Stromovka 02.12.2017
300 m 47.67 Praha - Kotlářka 07.06.2017
600 m 2:09.98 Praha - Jeseniova 24.04.2017
800 m 3:24.3 Praha - Jeseniova 06.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.00 Praha - Jeseniova 18.05.2017
skok vysoký 1.25 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
skok daleký 4.24 Praha - Jeseniova 18.05.2017
vrh koulí 2kg 06.92 Praha - Radotín 20.06.2017
hod kriketovým míčkem 28.92 Praha - Jeseniova 06.10.2017
pětiboj 1440 Praha - Jeseniova 06.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R1 7 Ostrava - Vítkovice 08.48
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B1 5 Ostrava - Vítkovice 20.59
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B22 1 Praha - Stromovka 08.55
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B25 1 Praha - Stromovka 20.54
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m/Žkm Praha - Jeseniova 08.7
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 15= Praha - Jeseniova 13.9
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 800 m/Žkm 29 Praha - Jeseniova 3:24.3
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm Praha - Jeseniova 4.08
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Praha - Jeseniova 28.92
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 8 Praha - Jeseniova 1440
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 150 m/Žkm/B1 1 Praha - Radotín 20.63
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 11 Praha - Radotín 06.92
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R1 4 Praha - Kotlářka 08.65
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/FB Praha - Kotlářka 08.55
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žkm/B9 1 Praha - Kotlářka 47.67
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B4 1 Praha - Podvinný mlýn 08.78
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm/F 6 Praha - Podvinný mlýn 1.25
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žkm/B3 2 Praha - Kotlářka 08.64
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Praha - Jeseniova 12.00
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/Žkm/F Praha - Jeseniova 4.24
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B1 3 Praha - Juliska 08.41
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/Žkm/F 15 Praha - Juliska 3.90
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) 60 m/Žkm/B4 1 Praha 3 08.79
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) skok daleký/Žkm/F 17 Praha 3 3.19
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) pohár rozhlasu/Žkm Praha 3
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B9 1 Praha - Jeseniova 08.58
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žkm/B3 5 Praha - Jeseniova 2:09.98
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 1 Praha - Jeseniova 12.15
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 40 Praha - Vítkov 5:01.9