Karta atleta

Export do excelu
  • Hrdinová Ester
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Milan Gála
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.9 Praha - Jeseniova 28.06.2018
150 m 24.54 Praha-Jeseniova 09.06.2016
600 m 1:57.33 Praha - Kotlářka 18.05.2017
800 m 2:49.71 Praha - Eden 21.09.2017
60 m překážek 10.84 Praha - Přátelství 13.09.2018
pětiboj 1804 Praha - Jeseniova 28.06.2018
hod kriketovým míčkem 30.48 Praha - Jeseniova 28.06.2018
vrh koulí 2kg 05.31 Praha-Jeseniova 09.06.2016
skok daleký 3.89 Praha - Jeseniova 28.06.2018
skok daleký 4.00 h Praha - Stromovka 09.01.2019
skok vysoký 1.06 Praha-Jeseniova 12.05.2016
Přespolní běh 0:03:38 Praha - Jeseniova 16.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m/Žkm 9= Praha - Jeseniova 09.5
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm 7= Praha - Jeseniova 12.5
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 800 m/Žkm Praha - Jeseniova 2:55.3
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) dálka/Žkm 12 Praha - Jeseniova 3.65
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) kriket/Žkm 28 Praha - Jeseniova 23.50
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 6 Praha - Jeseniova 1478
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B2 4 Praha - Eden 2:49.71
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B4 5 Praha - Eden 12.53
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žkm/B2 1 Praha - Přátelství 2:53.48
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žkm Praha - Přátelství NM
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B6 2 Praha - Jeseniova 12.32
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 18 Praha - Jeseniova 3.70
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 600 m/Žkm/B1 5 Praha - Kotlářka 1:57.33
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) kriket/Žkm 9 Praha - Kotlářka 24.20