Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Sasínová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Sopuchová Pavla, Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.9 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 09.83 h Ostrava 09.02.2019
60 m 09.68 Frýdek-Místek 01.05.2019
150 m 24.87 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 23.47 Třinec 11.05.2019
800 m 3:11.48 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
800 m 3:11.41 Třinec 12.05.2019
1500 m 7:12.58 Frýdek-Místek 13.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.63 Šumperk 07.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.67 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.86 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.49 Znojmo 26.05.2019
skok vysoký 1.30 Frýdek-Místek 01.05.2019
skok vysoký 1.23 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 3.93 Třinec 12.05.2019
skok daleký 4.02 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
vrh koulí 2kg 06.26 Kopřivnice 25.10.2018
vrh koulí 3kg 06.90 Kopřivnice 03.10.2019
vrh koulí 3kg 06.93 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod diskem 1kg 14.42 Frýdek-Místek 25.06.2021
hod oštěpem 400g 19.21 Frýdek-Místek 21.06.2018
hod oštěpem 500g 30.69 Frýdek-Místek 25.06.2021
hod oštěpem 600g 27.11 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
hod kriketovým míčkem 32.86 Ostrava - Martinov 12.10.2017
hod plným míčem 2kg 06.58 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 1251 Frýdek-Místek 25.04.2018
pětiboj hala [Zky] 1496 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 2260 Třinec 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.44 h Ostrava 11.02.2017
60 m 10.07 Brno 12.09.2017
150 m 26.21 h Ostrava 08.01.2017
150 m 25.50 Ostrava 14.09.2017
800 m 3:20.88 Třinec 25.05.2017
1500 m 7:12.58 Frýdek-Místek 13.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.46 h Ostrava 11.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 15.06 Opava 11.05.2017
skok daleký 3.18 h Ostrava 08.01.2017
skok daleký 3.15 Ostrava 14.09.2017
hod kriketovým míčkem 32.86 Ostrava - Martinov 12.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Ostrava - Martinov 32.86
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žkm/R8 5 Hranice 10.55
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 150 m/Žkm/F7 5 Hranice 26.82
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 30 Hranice 31.24
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F 22 Ostrava - Vítkovice 2.91
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 17 Ostrava - Vítkovice 29.86
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 25 Ostrava 29.11
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F2 17 Ostrava 3.15
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B5 6 Ostrava 25.50
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R14 4 Brno 10.07
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 800 m/Žkm/B4 10 Brno 3:21.92
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod kriketovým míčkem/Žkm/KD 7 Brno 31.04
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1500 m/Žkm/F 21 Frýdek-Místek 7:12.58
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B8 8 Frýdek-Místek 10.34
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Frýdek-Místek 29.00
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B4 5 Třinec 10.17
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B2 8 Třinec 3:20.88
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 27 Třinec 27.68
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B2 12 Opava 3:27.28
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 4 Opava 15.06
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 28 Opava 28.17
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B4 6 Frýdek-Místek 10.44
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 43 Frýdek-Místek 3.11
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm 20 Frýdek-Místek 28.52
26.04.2017 Čokoládová tretra (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm/B 14 Frýdek-Místek 3:28.35
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R4 6 Ostrava 14.46
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R6 8 Ostrava 10.44
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F2 22 Ostrava 3.06
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 26 Ostrava 3.18
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R9 7 Ostrava 10.63
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B7 6 Ostrava 26.21