Karta atleta

Export do excelu
  • Václavíková Valérie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Marek Čepelák
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.92 Praha - Kotlářka 07.06.2017
60 m 08.95 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 22.45 Praha - Juliska 15.05.2018
300 m 48.60 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 2:03.62 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
60 m překážek 11.19 Praha - Eden 27.04.2018
60 m překážek 11.67 h Praha - Stromovka 16.01.2019
hod kriketovým míčkem 42.24 Praha - Eden 18.09.2018
vrh koulí 2kg 10.52 Praha - Eden 21.09.2017
vrh koulí 2kg 09.87 h Praha-Stromovka 21.02.2018
vrh koulí 3kg 08.66 h Praha - Stromovka 09.01.2019
skok daleký 3.88 Praha - Eden 27.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.95 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 48.60 h Praha - Stromovka 16.01.2019
60 m překážek 11.67 h Praha - Stromovka 16.01.2019
vrh koulí 3kg 08.66 h Praha - Stromovka 09.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B4 1 Praha - Eden 08.68
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm Praha - Eden 10.52
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B3 1 Praha - Eden 09.18
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm/F Praha - Eden 08.89
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R6 1 Praha - Kotlářka 08.92
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) koule 2kg/Žkm/F 15 Praha - Kotlářka 07.80
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 600 m/Žkm/B3 2 Praha - Podvinný mlýn 2:03.62
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/F 7 Praha - Podvinný mlýn 29.67
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B8 2 Praha - Jeseniova 22.58
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 08.91