Karta atleta

Export do excelu
  • Magdaléna Adámková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Myrdaczová Martina
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Kutná Hora 16.09.2018
100 m 13.88 Stará Boleslav 11.09.2019
150 m 21.41 Čáslav 24.05.2019
300 m 49.80 Beroun 30.09.2017
800 m 2:45.19 Stará Boleslav 06.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.93 Kutná Hora 16.09.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.41 Vlašim 26.04.2019
skok vysoký 1.30 Stará Boleslav 21.06.2017
skok daleký 4.40 Stará Boleslav 17.04.2019
vrh koulí 2kg 07.65 Stará Boleslav 06.09.2017
vrh koulí 3kg 08.33 Stará Boleslav 11.09.2019
hod kriketovým míčkem 33.33 Stará Boleslav 07.10.2017
pětiboj 2520 Stará Boleslav 06.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.00 Stará Boleslav 07.10.2017
100 m 14.80 Stará Boleslav 13.09.2017
150 m 22.42 Stará Boleslav 06.09.2017
300 m 49.80 Beroun 30.09.2017
800 m 2:54.88 Stará Boleslav 07.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.88 Stará Boleslav 07.10.2017
skok vysoký 1.30 Stará Boleslav 21.06.2017
skok daleký 3.79 Beroun 30.09.2017
vrh koulí 2kg 07.65 Stará Boleslav 06.09.2017
hod kriketovým míčkem 33.33 Stará Boleslav 07.10.2017
pětiboj 2185 Stará Boleslav 07.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm Stará Boleslav 2185
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Stará Boleslav 09.00
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Stará Boleslav 10.88
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B3 1 Stará Boleslav 2:54.88
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm Stará Boleslav 4.28
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Stará Boleslav 33.33
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Stará Boleslav 09.00
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B3 1 Stará Boleslav 2:54.88
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Stará Boleslav 10.88
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm Stará Boleslav 4.28
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Stará Boleslav 33.33
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm Stará Boleslav 2185
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žkm/B7 2 Beroun 49.80
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) skok daleký/Žkm/F 27 Beroun 3.79
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Beroun 11.35
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm/F 10 Beroun 1.15
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B2 4 Stará Boleslav 14.80
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Stará Boleslav 11.22
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Ž 6 Stará Boleslav 1.20
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B4 1 Stará Boleslav 22.42
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F Stará Boleslav 11.42
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Stará Boleslav 07.65
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Stará Boleslav 11.99
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm 5 Stará Boleslav 1.25
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B4 5 Stará Boleslav 09.53
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F 4 Stará Boleslav 13.07
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Stará Boleslav 11.52
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 5= Stará Boleslav 1.30
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Kladno 12.66
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 6= Kladno 1.25
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B1 3 Stará Boleslav 09.24
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm/F Stará Boleslav 1.30
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 12 Kladno 1.28
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 29 Kladno 3.88
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm 7 Stará Boleslav 1519
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B1 6 Stará Boleslav 09.57
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Stará Boleslav 12.87
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B1 9 Stará Boleslav 3:07.37
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Stará Boleslav 3.92
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Stará Boleslav 29.66
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 7 Stará Boleslav 4.00
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Stará Boleslav 27.47