Karta atleta

Export do excelu
  • Honsů Klára
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Daniel Musil
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Olomouc 12.6.2018
60 m 08.85 h Praha-Stromovka 21.2.2018
150 m 21.66 Praha - Juliska 21.5.2019
150 m 21.32 h Praha-Stromovka 1.12.2018
800 m 2:50.3 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m překážek 13.1 Praha - Jeseniova 11.10.2018
pohár rozhlasu 1158 Olomouc 12.6.2018
pětiboj 1765 Praha - Jeseniova 11.10.2018
hod diskem 0,75kg 27.45 Praha - Eden 7.9.2019
hod kriketovým míčkem 31.37 Praha - Jeseniova 6.10.2017
vrh koulí 2kg 10.87 Praha - Eden 18.9.2018
vrh koulí 2kg 11.72 h Praha - Strahov 9.12.2018
vrh koulí 3kg 10.42 Praha - Jeseniova 4.9.2019
vrh koulí 3kg 09.63 h Praha - Stromovka 13.2.2019
skok daleký 4.13 Olomouc 12.6.2018
skok vysoký 1.15 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
Přespolní běh 0:05:00 Vítkov -Jeseniova 4.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.43 Praha - Jeseniova 14.5.2019
60 m 09.32 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 21.66 Praha - Juliska 21.5.2019
pohár rozhlasu 0554 Praha - Kotlářka 23.5.2019
hod diskem 0,75kg 27.45 Praha - Eden 7.9.2019
vrh koulí 3kg 10.42 Praha - Jeseniova 4.9.2019
vrh koulí 3kg 09.63 h Praha - Stromovka 13.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m/Žkm 6= Praha - Jeseniova 09.2
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm 39 Praha - Jeseniova 16.0
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) 800 m/Žkm 4 Praha - Jeseniova 2:59.7
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) dálka/Žkm 5 Praha - Jeseniova 3.86
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) kriket/Žkm 8 Praha - Jeseniova 31.37
06.10.2017 Oddílový pětiboj (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 9 Praha - Jeseniova 1365
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B4 3 Praha - Eden 22.36
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 16 Praha - Eden 08.15
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B4 2 Praha - Eden 22.58
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm/F 8 Praha - Eden 08.32
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 4 Praha-Jeseniova 08.33
07.09.2017 Veřejné závody (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B4 1 Praha-Jeseniova 23.04
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B4 2 Praha - Podvinný mlýn 09.34
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm/F 13= Praha - Podvinný mlýn 1.15
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B8 1 Praha - Jeseniova 22.33
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm 11 Praha - Jeseniova 07.52
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B12 3 Praha - Jeseniova 09.47
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B18 5 Praha - Stromovka 09.42
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B28 3 Praha - Stromovka 23.18