Karta atleta

Export do excelu
  • Ivana Rýdlová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér: Hadašová Zuzana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.25 Brno 11.09.2018
60 m 08.24 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
100 m 13.37 Hranice 18.05.2019
150 m 20.64 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 19.87 Znojmo 26.05.2019
200 m 28.47 Ostrava 25.08.2019
300 m 44.43 Frýdek-Místek 13.09.2020
800 m 2:50.06 Zlín 30.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.00 Zlín 30.05.2018
skok daleký 4.26 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 4.75 Kopřivnice 21.05.2019
vrh koulí 3kg 07.11 Kopřivnice 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 23.18 Zlín 30.05.2018
pohár rozhlasu 1767 Kopřivnice 21.05.2019
pětiboj 1952 Zlín 30.05.2018
čtyřboj 1866 Kopřivnice 18.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.47 Ostrava 14.09.2017
60 m 08.46 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 20.82 Ostrava 14.09.2017
150 m 20.82 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok daleký 3.88 Hranice 01.10.2017
skok daleký 4.26 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R2 3 Ostrava - Vítkovice 08.46
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B4 1 Ostrava - Vítkovice 20.82
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 23 Ostrava - Vítkovice 4.26
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žkm/R2 4 Hranice 08.74
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žkm/FB Hranice 08.67
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 150 m/Žkm/F2 Hranice 21.14
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) skok daleký/Žkm/F 38 Hranice 3.88
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) 150 m/Žkm/B2 2 Olomouc 21.05
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FA 7 Olomouc 08.71
27.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina Moravskoslezská (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R2 2 Olomouc 08.61
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B1 2 Ostrava 08.47
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 12 Ostrava 3.95
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B1 1 Ostrava 20.82
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R1 5 Brno 08.53
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/FB Brno 08.54
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/KA 26 Brno 3.73
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žkm/B1 5 Frýdek-Místek 21.26
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B1 4 Frýdek-Místek 08.50
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 18 Frýdek-Místek 3.99
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B1 5 Třinec 21.35
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B10 2 Třinec 08.64
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 11 Třinec 4.23
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B1 5 Opava 08.65
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B13 Opava DNS
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B3 3 Opava 21.41
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B4 Opava DNS
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm/F 20 Opava 3.89
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/R1 2 Olomouc 08.48
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/FA Olomouc 08.58
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žkm/B1 3 Uherské Hradiště 08.66
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žkm/B1 2 Uherské Hradiště 21.32
26.04.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Zlínského kraje, 1. kolo družstev (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žkm 5 Uherské Hradiště 4.05
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R2 4 Ostrava 08.60
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/F 4 Ostrava 08.56
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B3 3 Ostrava 22.10
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F2 16 Ostrava 3.65
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R11 1 Ostrava 08.74
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F2 17 Ostrava 3.13