Karta atleta

Export do excelu
  • Suchá Magdalena
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Matúš Janeček
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Praha - Juliska 4.6.2018
60 m 08.57 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 20.96 Praha - Eden 18.9.2018
300 m 48.05 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 2:13.05 Praha-Campanus 19.9.2017
800 m 2:44.52 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
60 m překážek 09.93 Praha - Eden 18.9.2018
60 m překážek 09.63 h Praha - Strahov 17.2.2019
100 m překážek 16.25 Praha - Děkanka 13.6.2019
200 m překážek 33.30 Praha - Juliska 28.5.2019
pohár rozhlasu 1107 Praha - Pošepného náměstí 25.4.2019
pětiboj 2412 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
čtyřboj 1449 Praha-Campanus 19.9.2017
hod kriketovým míčkem 23.66 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
vrh koulí 2kg 08.02 Praha - Jeseniova 23.4.2018
skok daleký 4.40 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
skok daleký 4.80 h Praha - Stromovka 9.1.2019
skok vysoký 1.44 Praha - Juliska 5.6.2017
skok vysoký 1.44 h Praha-Stromovka 21.2.2018
Přespolní běh 6:14 Praha-Džbán 27.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.49 Praha - Přátelství 19.6.2019
60 m 08.57 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 48.05 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 09.63 h Praha - Strahov 17.2.2019
100 m překážek 16.25 Praha - Děkanka 13.6.2019
200 m překážek 33.30 Praha - Juliska 28.5.2019
pohár rozhlasu 1107 Praha - Pošepného náměstí 25.4.2019
skok daleký 4.36 Praha - Děkanka 21.5.2019
skok daleký 4.80 h Praha - Stromovka 9.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žkm/B1 2 Praha-Mazurská 08.89
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) výška/Žkm/F 3= Praha-Mazurská 1.30
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 60 m/Žkm/B2 1 Praha-Campanus 09.14
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 600 m/Žkm/B2 1 Praha-Campanus 2:13.05
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) výška/Žkm Praha-Campanus 1.33
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) kriket/Žkm 20 Praha-Campanus 22.18
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) čtyřboj/Žkm Praha-Campanus 1449
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B1 3 Praha - Přátelství 08.77
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žkm Praha - Přátelství 1.36
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R2 4 Praha - Kotlářka 08.72
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/FB 5 Praha - Kotlářka 08.84
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) výška/Žkm/F Praha - Kotlářka 1.41
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) výška/Žkm Praha - Juliska 1.44
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B5 1 Praha - Podvinný mlýn 11.47
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/F 7 Praha - Podvinný mlýn 4.15
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Jeseniova 08.71
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F Praha - Jeseniova 1.35
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) poharR/Žkm 7 Praha 11 kategorie IV hoši a kategorie III dívky 0910
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) výška/Žkm Praha 11 kategorie IV hoši a kategorie III dívky 1.28
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) 60 m/Žkm/B3 Praha 11 kategorie IV hoši a kategorie III dívky 09.18