Karta atleta

Export do excelu
  • Hanley Natálie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Dipoli z.s.
  • Trenér Tomáš Vodička
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.2 Černošice 06.04.2019
60 m 09.68 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 24.43 Praha - Přátelství 13.09.2018
150 m 23.08 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 53.34 Praha - Radotín 04.05.2019
600 m 2:10.20 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
800 m 2:51.33 Černošice 28.04.2019
800 m 2:54.37 h Praha - Strahov 17.02.2019
1500 m 6:10.18 Praha - Děkanka 13.06.2019
1500 m 6:03.43 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m překážek 13.56 Praha - Radotín 20.05.2018
200 m překážek 39.13 Praha - Juliska 28.05.2019
pětiboj 1083 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 18.84 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 3.48 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok vysoký 1.08 Praha - Vokovice 15.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.68 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
800 m 2:55.16 h Praha - Stromovka 08.01.2020
1500 m 6:03.43 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 800 m/Žkm/B2 11 Praha-Mazurská 3:20.31
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) kriket/Žkm/F 21 Praha-Mazurská 18.41
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B9 MS Praha - Jeseniova 28.05
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B6 MS Praha - Jeseniova 10.38
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B6 5 Praha - Radotín 10.26
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žkm/F 28 Praha - Radotín 1.00
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 600 m/Žkm/B3 MS Praha - Podvinný mlýn 2:10.20
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/F MS Praha - Podvinný mlýn 3.29
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B2 3 Praha - Jeseniova 10.44
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B2 2 Praha - Jeseniova 25.75