Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštofová Natálie
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Jiří Kryštof
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.28 Praha-Stromovka 06.10.2018
60 m 09.55 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 25.75 Praha - Jeseniova 17.05.2018
600 m 2:36.67 Praha - Stromovka 01.06.2017
800 m 3:37.02 Praha-Stromovka 06.10.2018
60 m překážek 15.03 Praha-Stromovka 06.10.2018
60 m překážek 14.19 h Praha-Stromovka 20.12.2018
pohár rozhlasu 0494 Praha - ZŠ Burešova 30.04.2019
pětiboj 1094 Praha-Stromovka 06.10.2018
hod diskem 0,75kg 20.00 Praha - Eden 07.09.2019
hod kladivem 3kg 32.70 Praha - Eden 07.09.2019
hod kriketovým míčkem 48.70 Praha - Přátelství 13.09.2018
vrh koulí 2kg 10.86 Praha - Jeseniova 17.05.2018
vrh koulí 2kg 10.45 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 09.85 Praha - Eden 07.09.2019
vrh koulí 3kg 08.31 h Praha - Stromovka 13.02.2019
skok daleký 3.46 Praha-Stromovka 06.10.2018
skok vysoký 1.15 Kolín 05.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
pohár rozhlasu 0494 Praha - ZŠ Burešova 30.04.2019
hod diskem 0,75kg 20.00 Praha - Eden 07.09.2019
hod kladivem 3kg 32.70 Praha - Eden 07.09.2019
vrh koulí 3kg 09.85 Praha - Eden 07.09.2019
vrh koulí 3kg 08.31 h Praha - Stromovka 13.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 14 Praha - Eden 08.22
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 7 Praha - Eden 43.28
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 9 Praha - Jeseniova 07.80
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žkm Praha - Jeseniova 46.10
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B3 Praha - Stromovka DNS
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm Praha - Stromovka DNS
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 5 Praha - Stromovka 15.72
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm 4 Praha - Stromovka 3.10
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žkm Praha - Stromovka 37.84
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj/Žkm Praha - Stromovka DNF
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) kriket/Žkm/F 9 Praha - Kotlářka 39.18
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žkm 19= Kolín 1.15
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R2 6 Kolín 10.07
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žkm/B2 10 Praha - Stromovka 2:36.67
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žkm/F Praha - Stromovka 38.43
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 150 m/Žkm/B3 7 Praha - Juliska 26.11
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) koule 2kg/Žkm 8 Praha - Juliska 07.29