Karta atleta

Export do excelu
  • Melanie Sophie Schneeberger
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Válka Ivan, Fiala Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.20 Praha - Eden 05.10.2019
60 m 08.09 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
100 m 15.12 Rybnik 24.09.2016
150 m 20.00 Šumperk 07.10.2018
150 m 19.87 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
200 m 26.04 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
200 m 27.04 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
300 m 41.43 Kolín 21.09.2019
300 m 40.75 h Praha - Stromovka 01.03.2020
400 m 60.58 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
600 m 1:58.34 Kladno 06.06.2017
800 m 2:58.57 h Ostrava 08.01.2017
800 m 2:27.02 Plzeň 11.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.22 Třinec 26.04.2018
skok vysoký 1.45 h Praha - Stromovka 11.03.2018
skok vysoký 1.55 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
skok daleký 3.84 h Ostrava 08.03.2016
skok daleký 3.30 Rybnik 24.09.2016
hod kriketovým míčkem 25.46 Třinec 26.04.2018
pohár rozhlasu 1386 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 2136 Třinec 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 h Ostrava 08.01.2017
60 m 08.83 Brno 12.09.2017
150 m 21.48 Hranice 01.10.2017
150 m 20.93 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
300 m 48.87 h Ostrava 03.02.2017
300 m 46.53 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
600 m 1:58.34 Kladno 06.06.2017
800 m 2:58.57 h Ostrava 08.01.2017
800 m 3:00.01 Ostrava - Poruba 24.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.73 Ostrava - Poruba 24.06.2017
skok vysoký 1.28 Kladno 06.06.2017
skok vysoký 1.30 h Třinec 01.12.2017
skok daleký 3.65 h Ostrava 11.02.2017
skok daleký 3.70 Frýdek-Místek 13.06.2017
hod kriketovým míčkem 24.40 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pětiboj 1603 Ostrava - Poruba 24.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B6 1 Ostrava - Vítkovice 20.93
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm/F 37 Ostrava - Vítkovice 1.17
01.12.2017 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žkm/F 12 Třinec 1.30
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B3 3 Ostrava - Vítkovice 08.84
08.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev (Atletický klub SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B2 4 Ostrava - Vítkovice 47.02
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 60 m/Žkm/R4 4 Hranice 09.03
01.10.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (SK Hranice) 150 m/Žkm/F3 Hranice 21.48
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žkm/B1 4 Ostrava - Vítkovice 46.53
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 150 m/Žkm/B2 1 Ostrava - Vítkovice 21.65
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B2 4 Ostrava 09.01
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B1 4 Ostrava 46.70
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R3 5 Brno 08.83
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/KB 26 Brno 3.49
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B2 2 Ostrava - Poruba 08.98
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B1 3 Ostrava - Poruba 3:00.01
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 2 Ostrava - Poruba 12.73
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm 13 Ostrava - Poruba 3.55
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Ostrava - Poruba 24.40
24.06.2017 Porubské víceboje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm 8 Ostrava - Poruba 1603
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors 60 m/Žkm/B6 4 Bielsko-Biala 08.73
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors 300 m/Žkm/B6 2 Bielsko-Biala 46.94
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žkm/B2 2 Frýdek-Místek 21.74
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B4 1 Frýdek-Místek 08.82
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 28 Frýdek-Místek 3.70
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 600 m/Žkm/B2 5 Kladno 1:58.34
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) skok vysoký/Žkm 12 Kladno 1.28
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B7 1 Třinec 21.95
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B1 3 Třinec 47.88
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B2 8 Třinec 09.07
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B1 8 Opava 09.02
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B1 4 Opava 48.22
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žkm/F 13= Ostrava 1.13
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F1 19 Ostrava 3.65
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R2 3 Ostrava 09.10
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B2 2 Ostrava 48.87
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm 15 Ostrava 1.24
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B1 9 Ostrava 2:58.57
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R5 2 Ostrava 09.03
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B3 6 Ostrava 23.20